Finał 28. WOŚP planowany jest na 12 stycznia 2020 roku. Żychliński Dom Kultury tradycyjnie włącza się do uatrakcyjnienia imprezy. Będą koncerty, fajerwerki i tort.

Fot. Dorota Grąbczewska

Po raz kolejny w Żychlinie zostały zarejestrowane dwa sztaby Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w: ZS nr 1 im. Adama Mickiewicza oraz w Zespole Szkół przy Narutowicza.

Do południa wolontariusze będą zbierać pieniądze do puszek. Muzyka, śpiew i taniec będą rozbrzmiewać w Żychlińskim Domu Kultury od godziny 15.00.

Tradycyjnie na początku przewidziano blok rodzinny, podczas którego na scenie domu kultury będą występować sekcje ŻDK (taneczne, wokalne i muzyczne), na scenie wystąpią przedszkolaki z Przedszkola Samorządowego nr 1 i 2 oraz zespoły Wokalno-Instrumentalne Śleszynianki i Melodia oraz zespół Złoty Akord z Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Zagra też Kapela Dobrzeliniacy.

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z OSP Żychlin zaprezentuje pokaz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Na godz. 18.00 zaplanowano koncert zespołu Stopers z Kutna, a godz. 19.00 pojawi się gwiazda wieczoru zespół Mig, który gra muzykę disco polo. O godz. 20.00 będzie światełko do nieba czyli pokaz fajerwerków. Tradycyjnie będzie tort dla wszystkich mieszkańców, a na koniec do godz. 22.00 przewidziano dyskotekę, którą poprowadzi DJ Rudix.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.