Każdy pomysł na kampanię wyborczą może okazać się dobry. Kandydat do Sejmu RP Andrzej Górczyński (PiS) postanowił np. wesprzeć się znanym nazwiskiem wicepremiera Jarosława Gowina, w towarzystwie którego poprowadził dzisiaj, 26 września, konferencję prasową na Starym Rynku.

W czasie konferencji Andrzej Górczyński przedstawił program wyborczym, którego filarem ma być wspieranie rolnictwa i rodzimej produkcji. W nawiązaniu do założeń programowych przygotował dla mieszkańców upominki w postaci paczuszek z miętą, które pochodzą z gospodarstwa w gminie Bielawy.

Po skończonej konferencji rozdał je napotkanym mieszkańcom w towarzystwie wicepremiera Jarosława Gowina.

 

 

32 komentarze

 1. Górczyński lubi pracownice a jak mu się trafi murzynka to też nie odmówi ,tyle w głowie co ptak narobi, jak taki ktoś może pełnić taką funkcje , to jest po prostu poniżenie Polski i Polaków ,takie zero

 2. Obatel z Woli kałkowy.

  Łączy nas KORYTO!PISdzi już z daleka!

 3. Mam pytanie do sympatyków PIS byliście na spotkaniu zadaliście pytanie co robi ten koń trojański w tej partii ???

 4. Tylko Waldek Wojciechowski swój chłop

 5. Ale przynajmniej nie oszukuje wyborców ponieważ nie jest radnym i nie pozostawia swoich wyborców którzy na niego głosowali w odróżnieniu od Waldka który wychodzi na to,że ma gdzieś te ponad 10 tysięcy osób które na niego zagłosowały aby był ich przedstawicielem w sejmiku.Waldek kolego nie jesteś fer wobec tych ludzi.

  • To popytaj najpierw ludzi co zrobił a potem pisz komentarze. A jak potrzebujesz pomocy to do niego zadzwoń, zrobi co trzeba. Hejtujesz a jesteś bierny. Żałosne

  • No masz racje, nie jest radnym. JEST KURDE członkiem zarządu województwa łódzkiego. I co robi? Łatwi kasę dla osp? Dla kgw? Dla kogoś? Robi cokolwiek? Ma więcej do powiedzenia niż Waldek, chociaż w wyborach nie wszedł jako RADNY. Ale jest od gowina i mu się posadka ciepła należała. To jest dopiero chore? Co Wy ludzie tego nie widzicie?

 6. Psy szczekają, karawana jedzie dalej 🙂

  Nas jest więcej, spokojnie róbmy swoje 😉

 7. Gowin ostatnio powiedział “że elitą Polski mają być Ukraińcy” no to Polacy głosujcie na tych Panów to zobaczycie, żadnej pracy dla was nie będzie

 8. JA WYBIERAM LISTĘ NUMER 2 I POZYCJĘ 24 CZYLI PANA WOJCIECHOWSKIEGO TYPOWO STRIKTĘ Z PIS.

 9. cóś tu śmierdzi,dlatego mięta

 10. Stop poprzedniej władzy!

  ŁOWICZANIE! NIE GŁOSUJCIE NA LUDZI POPRZEDNIEJ WŁADZY! Gowin uciekł z PO, Górczyński z PSL! PIS MA LEPSZYCH KANDYDATÓW!!!

  • głosował ale sie nie cieszył

   Bo to zwykłe sprzedawczyki, ale dobrze wyczuli gdzie będą konfitury i zmienili opcję.

  • na PIS też nie głosujcie, najlepszym złem będzie głos na KONFEDERACJE!

  • A Wojciechowski uciekł z samoobrony

   • Zapoznaj się z jego historia i się dowiedz czy uciekł. Samoobrony nie ma. PSL jakos tam sobie radzi. To trochę inna historia, Zenonie. Najpierw sprawdź u źródła a potem pisz wywody w internecie.

 11. Panie Waldemarze, jak ja się cieszę, że Pan w tym nie uczestniczyl

 12. Nie zagłosuję na niego. Jestem łowiczaninem i oddam głos na kogoś z Łowicza, a ten gość jest z Kutna!

 13. Beka to chyba z PSL, bo stad Ci panowie są 🙂

 14. Śmiejecie się, śmiejecie. Waszą bezradność liczymy w zniszczonych banerach

 15. beka z pisu hahahahahahah