W poniedziałek 8 lipca, policyjny patrol w ciągu niespełna sześciu godzin pełnionej służby zatrzymał sześciu nietrzeźwych rowerzystów. Rekordzista miał 3 promile alkoholu w organizmie.

Policja fot. zastępcze
fot. zastępcze

Policjanci z wydziału ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Łowiczu ujawnili nietrzeźwych rowerzystów na drogach gmin: Nieborów, Łyszkowice i Łowicz.

Pierwszy wpadł o godz. 14.45, był to 36-letni mieszkaniec powiatu łowickiego, który jechał rowerem prze Kompinę, w organizmie miał 2.96 promila alkoholu. O godz. 15.45 w Bełchowie policjanci zatrzymali 31-letniego mieszkańca powiatu łowickiego – 1 promil alkoholu w organizmie. O godz. 16.15 w Stachlewie zatrzymali 60-letniego mieszkańca powiatu łowickiego – 1,32 promila.O godz. 11.40, także w Stachlewie, zatrzymali 65-letniego mieszkańca powiatu skierniewickiego – 0,67 promila. O godz. 19.15 w Łyszkowicach zatrzymali 53-letniego mieszkańca powoiatu łowickiego – 2,14 promila. O godz. 19.40 w Placencji wpadł ostatni nietrzeźwy tego dnia, 45-letni mieszkaniec powiatu łowickiego, który w organizmie miał 0,48 promila.

6 komentarzy

 1. Antycpun Ty idioto pewnie sam PKS em śmigasz bo biedę kllepiesz.nie można osądzać ludzi po aucie jakim jezdza(Nie jeżdżę bmw)

  • Antyćpun

   Prawda boli?Ja wiem swoje co ww wyprawiaja.A PKSem nie jeżdże,stać mnie na porzadne auto…

 2. Antyćpun

  Policja niech sie wezmie za kierowcow bmw,ktorzy jezdżą pijani albo naćpani.Ja jak widze ich z daleka,to zjeżdżam na bok bo to wariaty!Gdyby tak ich czesciej przebadali na narkotyki czy alkohol,wyniki byłyby piorunujace!Strach sieją na naszych drogach!

 3. A to nie robi tego? Chyba groźniejsi są pijacy na drogach niż parkowanie bo stwarzają realne zagrożenie dla siebie i innych. Poza tym najpierw ktoś krzyczy żeby policja się wzięla za parkowanie, a jak sami dostaną za to mandat to lament. Ehh polska natura narzekaczy.

 4. Brawo łowicka policja. W końcu drogówka właściwie robi swoją robotę i powoli staje się sławna z tej dobrej strony. Już się mówi o tym, że w łowickiem lepiej jeździć zgodnie z przepisami bo pobłażliwości nie ma. Od tego jest policja. Gratulacje!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.