W poniedziałek 8 lipca, policyjny patrol w ciągu niespełna sześciu godzin pełnionej służby zatrzymał sześciu nietrzeźwych rowerzystów. Rekordzista miał 3 promile alkoholu w organizmie.

Policja fot. zastępcze
fot. zastępcze

Policjanci z wydziału ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Łowiczu ujawnili nietrzeźwych rowerzystów na drogach gmin: Nieborów, Łyszkowice i Łowicz.

Pierwszy wpadł o godz. 14.45, był to 36-letni mieszkaniec powiatu łowickiego, który jechał rowerem prze Kompinę, w organizmie miał 2.96 promila alkoholu. O godz. 15.45 w Bełchowie policjanci zatrzymali 31-letniego mieszkańca powiatu łowickiego – 1 promil alkoholu w organizmie. O godz. 16.15 w Stachlewie zatrzymali 60-letniego mieszkańca powiatu łowickiego – 1,32 promila.O godz. 11.40, także w Stachlewie, zatrzymali 65-letniego mieszkańca powiatu skierniewickiego – 0,67 promila. O godz. 19.15 w Łyszkowicach zatrzymali 53-letniego mieszkańca powoiatu łowickiego – 2,14 promila. O godz. 19.40 w Placencji wpadł ostatni nietrzeźwy tego dnia, 45-letni mieszkaniec powiatu łowickiego, który w organizmie miał 0,48 promila.

6 komentarzy

  1. Antycpun Ty idioto pewnie sam PKS em śmigasz bo biedę kllepiesz.nie można osądzać ludzi po aucie jakim jezdza(Nie jeżdżę bmw)

    • Prawda boli?Ja wiem swoje co ww wyprawiaja.A PKSem nie jeżdże,stać mnie na porzadne auto…

  2. Policja niech sie wezmie za kierowcow bmw,ktorzy jezdżą pijani albo naćpani.Ja jak widze ich z daleka,to zjeżdżam na bok bo to wariaty!Gdyby tak ich czesciej przebadali na narkotyki czy alkohol,wyniki byłyby piorunujace!Strach sieją na naszych drogach!

  3. A to nie robi tego? Chyba groźniejsi są pijacy na drogach niż parkowanie bo stwarzają realne zagrożenie dla siebie i innych. Poza tym najpierw ktoś krzyczy żeby policja się wzięla za parkowanie, a jak sami dostaną za to mandat to lament. Ehh polska natura narzekaczy.

  4. Brawo łowicka policja. W końcu drogówka właściwie robi swoją robotę i powoli staje się sławna z tej dobrej strony. Już się mówi o tym, że w łowickiem lepiej jeździć zgodnie z przepisami bo pobłażliwości nie ma. Od tego jest policja. Gratulacje!

    • Drogówka niech się weźmie za łamanie przepisów parkowania samochodów w Łowiczu.