Wszystko poszło zgodnie z planem, choć sam wynik mógłby być lepszy. MUKS Pelikan-2006 Łowicz pokonał na wyjeździe RAP Radomsko 3:0 (1:0).

Podopieczni trenera Marcina Rychlewskiego pokonali gospodarzy w meczu 8. kolejki II ligi wojewódzkiej trampkarzy C2, ale przeciwnik nie należał do bardzo wymagających, o czym świadczy ostatnie miejsce w tabeli wyników.

Dopiero w końcówce pierwszej połowy udało się biało-zielonym umieścić pierwszy raz piłkę w bramce Radomska, a dokonał tego Jan Pietrzak w 34. minucie gry. Po przerwie poszło nieco lepiej. W 42. minucie skuteczny atak zamknął bramką Dawid Jagóra, a na koniec do podwyższenia wyniku dołożył się Jakub Rychlewski. Trzy zdobyte punkty umocniły Pelikan na pozycji lidera rozgrywek.

8. kolejka II liga wojewódzkiej trampkarzy C2:
RAP Radomsko – MUKS Pelikan-2006 Łowicz 0:3 (0:1); br.: Jan Pietrzak (34), Dawid Jagóra (42) i Jakub Rychlewski (77).
Pelikan-2006: Jakub Gąsecki – Oliwier Boczkowski, Adrian Krakowiak, Bartosz Skonieczny, Szymon Kosmowski – Maksymilian Czeczko, Jakub Rychlewski, Jakub Stasiak, Bartosz Plichta, – Dawid Jagóra, Jan Pietrzak. Na zmiany wchodzili: Szymon Mostowski – Wojciech Białas i Szymon Ambroziak.

AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki – MKP Boruta Zgierz 1:2
LKS Ceramika Opoczno MGUKS Pogoń Zduńska Wola (2019.10.09, śr, godz. 16.00)
TS Sokół Aleksandrów Łódzki KS Sport Perfect Łódź (2019.10.09, śr, godz. 19.00)

1. MUKS Pelikan-2006 Łowicz (1) 8 19 41-7
2. TS Sokół Aleksandrów Łódzki (2) 7 15 22-8
3. MKP Boruta Zgierz (4) 8 11 16-18
4. KS Sport Perfect Łódź (3) 6 10 16-8
5. AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki (7) 8 10 18-19
6. MGUKS Pogoń Zduńska Wola (5) 8   6 12-29