Lubiana aktorka, Joanna Moro, zaśpiewała znane przeboje wraz z publicznością, która licznie przybyła do Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Łyszkowicach. Dziś, 2 czerwca, odbył się tam recital z okazji Dnia Matki i Ojca.

Widzowie wraz z wokalistką zaśpiewali znane utwory patriotyczne, ludowe i poetyckie, m.in.: „Rozkwitały pąki białych róż”, „Gdzie są kwiaty z tamtych lat?”, „Tomaszów” czy „Czerwone jabłuszko”.

– Dla takich chwil warto wyjść na scenę. Dawno nie towarzyszyła nam tak otwarta i rozśpiewana publiczność. Widać, że wspólnie śpiewacie i dlatego jesteście szczęśliwymi ludźmi – powiedziała piosenkarka, a zarazem aktorka znana szerszej publiczności z roli Anny German z telewizyjnej produkcji pod tym samym tytułem.

Recital zorganizowano z okazji Dnia Matki i Ojca, dlatego lubiana aktorka podzieliła się z mieszkańcami Łyszkowic wspomnieniami z dzieciństwa oraz rodzinnymi historiami z przeszłości.

– Pamiętajcie o swoich korzeniach, a także rodzicach i dziadkach, którzy na was czekają. Podzielcie się z nimi uśmiechem i dobrym słowem. Nie musimy pędzić, by odczuwać szczęście – zachęcała.

 

1 komentarz

  1. ofiara mafii łowickiej

    “Joanna Moro porwała łyszkowicką publiczność ” – widać TO na twarzach miejscowej publiczności.
    Pani Joanna Moro powiedziała, że… cytuje: “Dla takich chwil warto wyjść na scenę “, a ja dodam, że dla takich chwil warto być na widowni aczkolwiek na niej nie byłem uważam, że był TO wspaniały recital – załączone zdjęcia są tego dowodem.
    Myślę, że Łowicz w najbliższym czasie zaprosi Panią Joannę w swoje progi.