Dziś, 25 maja, na sesji Rady Miejskiej Strykowa uczczono jubileusz 40-lecia MKS Zjednoczeni. W sali konferencyjnej UM gościli najmłodsi przedstawiciele klubu, ale również jego działacze. Były gratulacje, życzenia i pamiątki.

Tomasz Salski, wiceprezes LZPN , z okazji jubileuszu Zjednoczonych wręczył burmistrzowi Strykowa Andrzejowi Jankowskiemu pamiątkową paterę. fot. Lilianna Jóźwiak-Staszewska

– Trudno byłoby zliczyć zawodników klubu, którzy bali udział w rozgrywkach w ciągu tych wszystkich lat, ale jest to na pewno klub, który przez piłkę nożną kształtuje młodzież wielu pokoleń. Bardzo się cieszę, że są ludzie, którzy ten klub chcą prowadzić I czynią wszystko, aby jak najwięcej młodzieży nie tylko z terenu Strykowa czy gminy, ale i spoza nich w nim trenowało – mówił burmistrz Andrzej Jankowski gratulując jubileuszu. Wyraził on również nadzieję, że plany gminy związane z rozwojem sportu, a konkretnie budowy nowego obiektu sportowego na terenie gminy, stworzą możliwość realizacji wszystkich pomysłów, które już teraz pojawiają się w tej sferze.

W sesji uczestniczył Tomasz Salski, wiceprezes LZPN ds. organizacyjno-finansowych, który z okazji jubileuszu Zjednoczonych wręczył burmistrzowi Strykowa pamiątkową paterę, natomiast wieloletniego prezesa klubu i jednocześnie radnego Grzegorza Kozłowskiego odznaczył honorową odznaką związku. Przy okazji zaprezentowane zostało okolicznościowe opracowanie będące przekrojem 4 dekad działalności klubu. Radni zostali udekorowani szalikami klubu, które zaprezentowali w formie meksykańskiej fali.

Komentowanie nie jest możliwe.