Do dzisiaj, 13 maja, do północy przedłużono przyjmowanie zgłoszeń uczestników biegu pod hasłem „Wyprzedź hejt! Bądź grejt!”, który organizują wspólnie Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Miasto Łowicz. Bieg na dystansie 5 kilometrów ulicami Łowicza wystartuje już w najbliższą niedzielę 19 maja w samo południe.

Bądź Grejt!

Do tej pory chęć wzięcia w nim udziału zadeklarowało już 120 osób. – Jestem bardzo zadowolona, że jest taki odzew. Temat jest niezwykle ważny, więc cieszy mnie takie zainteresowanie – powiedziała nam inspiratorka i koordynatorka wydarzenia Katarzyna Słoma, która jakiś czas temu zapowiedziała walkę z hejtem na swoim Facebooku. W jej ocenie to bardzo szkodliwe i niebezpieczne zjawisko, które w ostatnim czasie przybrało na sile.

Bieg pod hasłem „Wyprzedź hejt! Bądź grejt!” ma być pierwszą akcją w ramach projektu #dziękujęNIEhejtuję.

Pierwotnie zapisy miały się zakończyć w piątek 10 maja, ale przedłużono termin ich przyjmowania do dzisiaj, 13 maja, do północy. Formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie internetowej OSiR, wpisowe kosztuje 30 zł.

Każdy uczestnik biegu otrzyma pakiet startowy. Przewidziane są nagrody dla trzech pierwszych kobiet i mężczyzn w klasyfikacji generalnej, a także dla najstarszego i najmłodszego uczestnika biegu.

5 komentarzy

  1. Tylko Polska stosuie cenzórę w radiu i telewizji publicznei nie dopuszczaiąc społeczeństwa wdyskusi.Nawet wputinowskiei rosi społeczeństwo od czasu do czasu może zadawać pytania carowi putinowi.Ni krzyczmy na ulicach prawożądność konstytucja kiedy chcemy użądzać biegi przeciwko wolności w mediach.Heit to też wyrażanie swej opinij.

  2. Apel do ŁSM.

    Podczas termomodernizacji bloku nr 2 na oś. Starzyńskiego proponuję aby powstał mural upamiętniający naszego najwspanialszego radnego miejskiego a chwili obecnej radnego powiatowego Pana Krystiana C ( RODO).

  3. Proponuje zaprosic Pana Nycza. On tez ostatnio obrywa od hejterow.

  4. Jak ukażą się twarze które wezmą udział w tym wydarzeniu to hejt się dopiero zacznie…..

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.