Kino Fenix i Dyskusyjny Klub Filmowy „Bez Nazwy” zapraszają na Majowy Przegląd Filmowy, który będzie można oglądać już w najbliższy weekend, od piątku 24 maja do niedzieli 26 maja. Zaprezentowane zostaną 3 filmy („Słodki koniec dnia”, „Jutro albo pojutrze” oraz „Podły, okrutny, zły”) na 5 seansach.

Materiały ŁOK / DKF Bez Nazwy

Filmem przewodnim będzie dramat „Słodki koniec dnia” (reż. J. Borcuch, Polska, 2019), który opowiada o tym, jak główna bohaterka Marii (Krystyna Janda), poetka, laureatka Nagrody Nobla i autorytet moralny, doświadczy dotkliwych konsekwencji wystąpienia, jakie wygłosiła podczas uroczystości wręczania honorowego obywatelstwa miasta Volterra.

W programie znalazł się także film dokumentalny „Jutro albo pojutrze” (reż. B. Liu, USA, 2018), który opowiada o codzienności trójki zaprzyjaźnionych ze sobą deskorolkarzy, a także problemach, z jakimi zmagają się w czasie dorastania. Na zakończenie przeglądu pokazany zostanie thriller „Podły, okrutny, zły” (reż. J. Berlinger, USA, 2019), który przedstawia kronikę zbrodni Teda Bundy’ego z perspektywy jego długoletniej dziewczyny Elizabeth Kloepfer, która długo nie wierzyła w prawdę o nim.

Program Majowego Przeglądu DKF:

24 maja, piątek:
17:00 „Słodki koniec dnia”
19:00 „Jutro albo pojutrze”

25 maja, sobota:
17:00 „Słodki koniec dnia”
19:00 „Podły, okrutny, zły”

26 maja, niedziela;
19:00 „Słodki koniec dnia”

Materiały ŁOK / DKF Bez Nazwy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.