W sąsiedztwie łowickich cmentarzy: katedralnego i Emasus, kierowcy muszą zachować szczególną ostrożność z powodu dużej ilości pojazdów, które są parkowane i manewrują w ich sąsiedztwie. Już dziś na ulicach Tuszewskiej i Blich od godz. 16.30 zostaną wprowadzone ograniczenia w ruchu, które potrwają do godz. 22:00 w piątek 2 listopada

Ulica Tuszewska zostanie zamknięta dla ruchu przy cmentarzu Emaus i cmentarzu parafii Dobrego Pasterza (od skrzyżowania z ulicami Topolową do marketu Intermarché), w tym rejonie jedynym większym parkingiem jest teren w sąsiedztwie marketu Intermarché.

Podobnie wyłączona z ruchu zostanie ulica Blich na wysokości cmentarza katedralnego (pomiędzy skrzyżowaniami z ulicami Mostową i Seminaryjną). Przy tym cmentarzu samochód będzie można pozostawić, podobnie jak w latach minionych, na dwóch dużych parkingach przy ul. Seminaryjnej. Jeden będzie zlokalizowany na terenie ZS na Blichu i zacznie on działać prawdopodobnie już dziś po południu, drugi przygotowują i zabezpieczają związkowcy z Państwowej Straży Pożarnej na terenie jednostki. Ten będzie funkcjonował od godz. 6. Opłata w obu przypadkach za pozostawienie auta wyniesie 5 zł.

1 komentarz

  1. Dla mieszkańców bloków na oś Bratkowice przylegających do cmentarza tworzy się getto.
    Barbarzyńskie długotrwałe kontrole policyjne. Najlepiej jakby spali w te dni na bruku na Nowym Rynku.
    Ale policyjny sadyzm to w łowickiej komendzie policji to norma. Art. 40 konstytucji.
    Brawo naczelnicy Boczek i Kajewski.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.