UMKS Księżak-2002 II Łowicz nie najlepiej rozpoczął rundę rewanżową wojewódzkiej ligi koszykówki kadetów U-16. Podopieczni trenera Piotra Rutkowskiego przegrali mecz na wyjeździe przeciwko GTK Głowno. Łowiczanie byli wyraźnie słabsi od przeciwników.

Koszykówka 2002

Zwłaszcza w pierwszej połowie głownianie zdominowali boisko. W drugiej kwarcie zawodnicy Księżaka zdobyli jedynie pięć punktów, przy 22. oczkach przeciwników. Druga odsłona meczu wyglądała już nieco lepiej, jednak łowiczanom nie udało się dogonić przeciwników. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 68:53.

Najwięcej punktów dla Łowicza zdobył Szymon Gładki (29) i Michał Kuliński (12).