Komitety poszczególnych partii politycznych ujawniają swoje listy w wyborach do Sejmu. Na liście w okręgu sieradzkim (nr 11), do którego należy również powiat łowicki, znajdują się ludzie z powiatem łowickim związani.


Prawo i Sprawiedliwość wystawia Waldemara Wojciechowskiego i Andrzeja Górczyńskiego, Koalicja Obywatelska Zbigniewa Wójcika, Sojusz Lewicy Demokratycznej (z tego komitetu startują również partie Razem i Wiosna) Cezarego Olejniczaka, a Polskie Stronnictwo Ludowe (we wspólnym komitecie z Kukiz’15) Pawła Bejdę (jedyny poseł z powiatu łowickiego w obecnej kadencji) i Adama Grzegorego.

O tym, jacy jeszcze politycy z Łowiczem związani (na przykład poprzez prowadzenie w naszym mieście biur poselskich) znaleźli się na listach czołowych partii piszemy w dzisiejszym Nowym Łowiczaninie i wydaniu cyfrowym. Szczegółowych list kandydatów nie ogłosiły jeszcze inne, mniejsze komitety, więc niewykluczone, że „łowickich” kandydatów będzie więcej.

33 komentarze

 1. Czy to prawda żeby było dostać się do straży (nawet niepełnosprawny) trzeba było mieć znajomości w jednej z partii . a teraz ci prawdziwi wysportowani chłopcy mają uczciwą szansę się dostać.
  Czy to również prawda że Anita Gargas przygotowuje już materiał za te dobre czasy dla mniej wysportowanych

 2. PSL-owcy farbowane list,Adam Grzegory co zrobił dla swojej wsi będąc tyle lat radnym?To co tu mówić o kraju.Teraz nawet kursu autobusowego nie proponował,a tam nie ma żadnego dojazdu,emeryci chociażby do lekarza chętnie by pojechali.

 3. hamerszeld

  ŻADEN Z PRZEDSTAWIONYCH KANDYDATÓW DO SEJMU NIE NADAJE SIĘ .ALE TO ŻADEN .JEST JEDEN
  KTÓRY PRÓBOWAŁ ZWIAĆ DO BRUKSELI I NIE MYŚLAŁ O ŁOWICZU .TERAZ MYSLI ŻE MOŻE DO SEJMU GO WYBIORĄ .O NIE LUDZIE WIDZIELI I WIDZĄ CO ON WYPRAWIAŁ I WYPRAWIA .

 4. Jak się nie wstydzą kandydować farbowane lisy. Nakradli już ile się dało z pawloczkiem na czele. Wstydu nie mają.

 5. Lewica razem z PO PSL rozkradała naszą Ojczyznę od wielu wielu lat. Dość z aferzystami. Pamiętamy afery hazardowa stoczniowa Amber Gold podatkowa Krauzego Sawickiej wyborcza smoleńska autostradowa samobójstw samobójstw itd. Teraz tylko PIS. Prawdziwa polska partia.

 6. Pamiętamy, jak Kosiniak-Kamysz z tęczowego ZSL referował w sejmie ustawę o POdniesieniu wieku emerytalnego a koalicja PO-PSL go przyjęła:
  Kobiety: z 60 lat do 67 lat (7 lat więcej),
  z 55 lat do 67 lat dla kobiet w rolnictwie o 12 lat więcej !!!
  Mężczyźni z 65 lat do 67 lat (2 lata więcej)
  https://www.youtube.com/watch?v=QQyjxR5-Blk

 7. Panie Bejda z PSL kim pan jest?
  Do PE tęczowy?
  Do sejmu różowy?
  Do senatu czerwony?
  Korzenie z ZSL?
  Obstawiony ludzmi skazanymi wyrokami sądowymi?
  W TVP niczym zagłuszacz innych współrozmówców?

 8. Gdzie pan był panie Bejda, jak za PO-PSL strzelano do górników gumowymi kulami i na mrozie POlewano ich wodą !
  Tak wygląda prawdziwy stosunek PO-PSL do problemów Śląska i dokładnie tak rząd PO-PSL realizował “potrzebę dialogu” z górnikami…
  https://www.youtube.com/watch?v=wfyFRDAf8Gw

 9. Waldek powinien zrezygnować z kandydowania do sejmu , wybory prezydenckie to coś dla niego ,jeden prezydent o zbliżonym pokroju już był , a zatem WALDEK NA PREZYDENTA

 10. Nie mają nikogo innego?? Ciągle te same facjaty do koryta.

 11. Janusz i Grazyna

  Same gwiazdy!

 12. No i wygląda na to, że nie ma na kogo glosowac…..

 13. Rolnicy maja Kandydata Adama Grzegorego. Rolnik z krwi i kości. Mieszka w Łaźnikach absolwent Technikum w Zduńskiej Dabrowie i SGGW.

 14. Ziutek ze Sap

  Waldek-połtora nieszczescia,jeszcze go wWarszawie na salonach nie beło,hahaha…

 15. Wystawiając Waldka PiS pokazuje swój poziom w regionie. Nie ma nikogo lepszego.

 16. W jakich jeszcze barwach wystartuje Bejda aby tylko dobrać się do koryta?

 17. Uważam że warto głosować na swoich

 18. Bejdą zrobił B.dużo.
  Zrestrukturyzował PSL tak mało członków nie było nigdy. Jeszcze trochę po rządzi i będzie
  SZTANDAR WYPROWADZIĆ.

 19. Jak dobrze pamiętam to Bejda chyba z tych Tęczowych startował.

 20. Waldek zrobił show pod mleczarnią,aby ludzie go poznali, jako niby jest obrońcom polskiej wsi , głupiutkie chłopki się nabrały, głosowały na Waldusia , a teraz ma wszystkich w d…. Brak wykształcenia i ogłady.

 21. Wójcik cichy aferzysta, Straż Poż ucieczka bo byłby prokurator, ZEC podobnie, nikt nie sprawdza pod kątem SB współpracy proszę wpisać w Google nazwisko + imię IPN a karty się odkryją, podobnie jak towarzysz Gustaw, tacy są działacze PO Schetyny.Lustracja!!!

 22. PSL i Kukiz razem. Jaja.

 23. A pan W. Na czym stoi?

 24. Waldek na litość boska daruj sobie to startowanie na posła tam potrzeba ludzi wykształconych którzy potrafią coś zrobić dla Polski sensownego i mądrego natomiast sam wiesz jakie masz wykształcenie,głosowałem na ciebie do sejmiku bo uważałem że w sejmiku może jeszcze coś zrobisz dla naszego regionu i wielu podobnie myślało ale teraz czujemy się oszukani przez ciebie.Wygląda na to,że dla ciebie ważniejszy jest stołek i profity z niego a nie wyborca

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.