Joanna Lichocka, Waldemar Wojciechowski, Monika Twardowska i Przemysław Błaszczyk, czyli kandydaci do Sejmu i Senatu RP w naszym okręgu wyborczy zachęcali dzisiaj, 4 października, do głosowania na Prawo i Sprawiedliwość w zbliżających się wyborach parlamentarnych. – Jesteśmy jedną drużyną Jarosława Kaczyńskiego – przekonywali.

Dla wyborców przygotowali nie tylko swoje materiały wyborcze, ale także sadzonki sosen i dębów, które wszyscy chętni mogli otrzymać za darmo. Kandydaci podkreślają w ten sposób troskę o środowisko. – Zielony to kolor nadziei, symbolizuje „dobrą zmianę” – mówili. Żartowali też, że nim upłynie kolejna kadencja, to drzewka będą już duże i będą przypominały o kandydatach.

Zachęcamy do oglądania naszych materiałów wideo z konferencji prasowej z udziałem kandydatów PiS.

 

12 komentarzy

 1. ja bed glosowal tylko na KO – jestem LGBT z Łowicza. Pis out z polityki hihih

 2. Pan Wojciechowski chyba nie ma nawet skończonej zawodówki. Poza tym jeszcze nie wyszedł z jednego nałogu a juz przeszedł na drugi, więc to wzorowy kandydat do sejmu. Panie Waldemarze, troche pokory.

 3. nie wiem kto u mnie wieksze torsje wywoluje kasiorek czy ta lichota – fuj

 4. Panie Wojciechowski nam pytanie jakie ma pan wykształcenie bo nigdzie nie mogę znaleźć a chciała bym się dowiedzieć przed wyborami i się upewnić że dokonałam właściwego wyboru .

 5. rżnąć panie Szyszko

  Najpierw pozwolili wyciąć miliony drzew, a teraz ich sumienie ruszyło?

 6. Arek- chyba żle zrozumiałeś bo ja nie zamierzam dać się kupić komuś za sadzonkę sosny czy dębu i nie ważne ile by kosztowała i jaka opcja by je rozdawała

 7. A to dobrą reklamę zrobili PSL bo zielony to kolor PSL-u więc głosujmy na zielonych i ich dobrą zmianę

  • Antek! Jeżeli swoje preferencje uzależniasz od otrzymania sadzonki sosny, to informuję Cię, że na popularnym portalu taka sadzonka kosztuje 19 groszy w promocji. Rozsądnych decyzji życzę.