Przy rekordowej frekwencji mieszkańców odbyło się dzisiejsze zebranie mieszkańców osiedla Henryka Dąbrowskiego w Łowiczu. Do Szkoły Podstawowej nr 2, gdzie się odbywało, przybyło ponad 80 osób. 

Podczas zebrania Ryszard Szmajdziński, który niespełna rok temu zrezygnował z funkcji przewodniczącego zarządu, przedstawił sprawozdanie z działalności. Następnie jego następca Paweł Więcek otrzymał podziękowania od burmistrza Krzysztofa Kalińskiego i jego zastępcy Bogusława Bończaka. 

Do tajnego głosowania na nowego przewodniczącego zarządu zgłoszone zostały dwie kandydatury: Paweł Więcek i Katarzyna Słoma, która wybory te wygrała uzyskując 48 głosów. Dotychczasowy przewodniczący zgromadził ich 33, W głosowaniu brało udział 81 osób, wszystkie oddane głosy były ważne. 

Katarzyna Słoma jest pracownikiem Urzędu Miejskiego w Łowiczu, w wyborach samorządowych przed rokiem uzyskała mandat radnej powiatu łowickiego z KW Łączy nas Łowicz i Powiat Łowicki. Od kilku lat prowadzi też klub fitness. 

Poza przewodniczącą zarząd tworzą: Paweł Więcek, Bartosz Bończak, Mariusz Siewiera, Daniel Wielemborek, Urszula Marszałek, Jolanta Urbanek, Przemysław Knera i Jacek Kaźmierski.  

11 komentarzy

 1. Noc to całe Dąbro na trampolinki

 2. Panie Prezesie… melduje ze robota została wykonana ;))))

 3. Brawo Kasia, jesteś super.

 4. Niczego się nie nauczyliście, raz wybraliście i okazało się ze burmistrz ze swoja świta po prostu oszukali ludzi i zadurzają miasto na potęgę i znów daliście się złapać. Tylko patrzeć jak do miasta to będziemy jeździć ale do Bolimowa a Łowicz ? cóż, mam nadzieje ze pomieści Ty wszystkich urzędników.

 5. Może ktoś Pani Kasi powie, że źle wygląda w tych męskich garniturach

  • Bartłomiej F.

   Panie Adamie a czy Pan jest znanym stylistą modowym? Jesli tak prosimy o ofertę współpracy? Skoro pisze Pan takie komenarze to się Pan zna prawda? 🙂
   a tak z Anonima nie ma Pan szansy wypłynięcia na szersze wody.

  • A co wybierales go ze wiesz ze jest męski?
   Opanujcie sie ludzie.

  • pitolisz ! dobrze wygląda w tym ubraniu
   a pewnie jeszcze lepiej by wyglądała nieubrana ….

   sam by na Nią zagłosował
   ale tylko na rozebraną .

 6. A mi się rzuciła Kasia ciągle ubrana w to samo ubranie.

 7. Mi się rzuciło coś innego… na tych zdjęciach jest około 50 osób a nie ponad 80

 8. Patrzę na te zdjęcia i jedno rzuca mi się w oczy – ta sala to albo schron przeciwlotniczy albo jakiś pustostan zapomniany przez Boga i ludzi od lat 80-tych. Normalnie wstyd wiszące kable i wystające rury.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.