W dzisiejszym numerze Nowego Łowiczanina szczegółowo relacjonujemy zebranie na osiedlu Górki w Łowiczu z przedstawicielem Polskiej Spółki Gazownictwa, jakie odbyło się w poniedziałek 8 marca.

Gościem spotkania był Jarosław Moszczyński z PSG, który mówił o tym, jakie warunki muszą zostać spełnione, by osiedle zostało przyłączone do sieci gazowej. Pierwszym etapem jest pobranie i złożenie w Urzędzie Miejskim w Wydziale Spraw Komunalnych wniosku o określenie warunków przyłączenia. Można to zrobić do końca marca. 

Na podstawie ilości złożonych wniosków, spółka wykona analizę opłacalności inwestycji. Jak mówił przedstawiciel PSG, jeśli wspomniany bilans będzie korzystny i dojdzie do podpisania umów przyłączeniowych, to spółka określi w nich termin 2-letni na realizację usługi przyłączeniowej. 

Ile to będzie kosztowało i jakie pytania związane z przyłączem gazowym zadawali mieszkańcy, przeczytasz już dzisiaj, 9 marca, w Nowym Łowiczaninie – str. 3 i 6. 

3 komentarze

  1. Pamiętajcie, że przyłączając się do sieci gazu ziemnego, sprzedawcę gazu ziemnego można wybrać samemu. Dystrybutor zostaje oczywiście ten sam

  2. Malo ksieza tych gmachow,niech pobuduja schronisko ,zainwestuja w przedszkole ,itp

  3. Gaz na gorkach tak ,ale nie kosciol .

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.