Mieszkańcy bloku nr 14 przy osiedlu Dąbrowskiego skarżą się na opieszałość organów administracji państwowej. Chodzi im o to, aby z miejsca parkingowego pod ich ich blokiem od ul. Długiej ktoś w końcu usunął stojące tam od około 4 lat Renault Laguna


Mieszkańcy prosili już o usunięcie samochodu policję, władze miasta i Łowicką Spółdzielnię Mieszkaniową, powołując się na przepisy kodeksu drogowego, a także względy bezpieczeństwa (przestrzegają przed na przykład przed wyciekiem płynów).

Mimo to samochód nadal stoi, blokując miejsce parkingowe.

Nie jest to jedyny porzucony samochód na terenie Łowicza.

12 komentarzy

 1. ofiara mafii łowickiej

  Te “wraki” – ten akurat był na terenie Łowicza bardzo aktywny – to pozostałości po wiadomej działalności. A ile było takich aut pozostawionych -tylko- na 3-4 dni np; na osiedlu domków jednorodzinnych, a kierowca przepadł bez śladu. Setki! Nie tak dawno przechodziłem przez oś.Dąbrowskiego, przez środek parkingu i co? Co drugi samochód na obcych rejestracjach. Plagą Łowicza są też samochody stojące dłuższy czas na włączonych światłach z kierowcą w środku. SIC!Natomiast na osiedlu Kostka śniły mi się po nocach auta z podniesionymi maskami i klapami bagażników. Tu można doświadczyć wszystkiego !.

 2. Moze się popsuł i własciciel szuka mechanika a nie moze w Łowiczu znalezć.

 3. To jest jakiś zakaz lub ograniczenia czasowe w tym miejscu. ….nie wiem jakie prswo jest w Polsce ale w niektórych krajach jak auto nie ma opłaconego Oc , przeglądu to auto jest usuwane x dróg i parkingów publicznych…. jeżeli takiego prawa w Polsce nie ma to niech sobie stoi.

 4. I na Zduńskiej są dwa wraki.

 5. Czy na zdjęciu jest ten “wrak” o którym mowa?Jeżeli tak,to powiem ze nie jeden chciałby jeździć takim wrakiem.Czy gazeta nie znajduje już większych problemów w Łowiczu?

 6. Właściciel

  Od kiedy jest limit czasu na używanie parkingu? Bujać się, nie wasze to nie dotykać

 7. Nna facebooku zadyma, haha

 8. tamten matiz ma właściciela z bratkowic trochę chęci i jest

 9. wypchnijcie na środek ulice, to zaraz policja się pojawi i zrobi porządek

 10. Polecam przejść się ulicą Bonifraterską, tam stoi od wielu miesięcy, może też lat? Rozwalony Matiz z 1 szybą.
  Przecież to kilka kroków od Policji, tak ciężko namierzyć właściciela po naklejce na szybie? Ten tutaj na zdjęciach wedle tamtego samochodu wygląda jak nówka z salonu i też blokuje miejsce parkingowe…

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.