15 i 16 grudnia w godzinach 10-18 warto będzie odwiedzić Nowy Rynek, na którym będzie trwał Łowicki Kiermasz Bożonarodzeniowy. Poza stoiskami z żywnością, ozdobami bożonarodzeniowymi i rękodziełem, na odwiedzających czekać będzie moc innych atrakcji.

Urząd Miejski w Łowiczu powierzył przygotowanie i przeprowadzenie kiermaszu profesjonalnej firmie – głównie po to, która zajmuje się wynajmem stoisk handlowych w kilkunastu domkach drewnianych i kilku namiotach, które zostaną ustawione na rynku, wykona dekorację, oświetlenie
i nagłośnienie. Zapewni wszystkie dodatkowe atrakcje: na odwiedzających kiermasz czekać będzie Mikołaj oraz kącik dla dzieci, w którym będzie można napisać list do Świętego Mikołaja. Zorganizowane będą warsztaty, na których będzie można wykonać świąteczne kartki, ozdabiać bombki czy dekorować pierniki. Przewidziano też występy artystyczne, kolędowanie, degustację makowca, pierników oraz inne niespodzianki dla dzieci.

Na stoiskach możemy się spodziewać takich towarów jak: wędliny, sery, chleby na zakwasie, miody, bakalie, pierniki, kulinaria, ozdoby świąteczne, biżuteria, galanteria skórzana i rękodzieło.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.