Podczas pięknego widowiska, w którym folklor łowicki przeplatał się z góralskim (za sprawą kapeli Ciupaga) jurorzy wybrali dzisiaj, 18 maja parę reprezentacyjną Łowicza. Księżanką Roku 2019 została Kinga Sęk, która w konkursie wystartowała po raz trzeci, Księżakiem – Rafał Ziarnik. 

Zwycięzcy konkursu otrzymali szereg nagród od organizatorów i sponsorów, a burmistrz Łowicza Krzysztof Kaliński, chwilę po ogłoszeniu wyników, zapraszał ich do bryczki, która poprowadzi Paradę Pasiaków po religijnych obchodach Bożego Ciała.   

I wiceksiężanką została Katarzyna Antosik, II – Elżbieta Podwójci. Księżanką Publiczności – Katarzyna Antosik.   

I wiceksiężakiem – Krzysztof Gałaj, II – Kamil Stańczyk. Księżakiem Publiczności – Rafał Ziarnik.  

Polecamy galerię zdjęć i filmy. 

 

6 komentarzy

 1. Przykro mi

  Mateuszek kłamczuszek socjalista no dwóch wież nie wybuduje ale 70 milionów zarobi … Prawo pozwala i sprawiedliwość wg PiSu pozwala 😔

 2. Marcin dee

  Pani Kasia zdeklasowała rywalki, publiczność to zauważyła, co świadczy o tym jak bardzo ustawione jest to wydarzenie- niestety

 3. Ciupaga

  Dla mnie również wygrywa Pani Kasia, nie wiem czym się sugerowano przy wyborze Pani Kingi, tym że wygrała ostatnio jakiś konkurs miss coś tam?? Pani Kasia pozamiatała konkurencję. Mam nadzieję, że się nie podda i w przyszłym roku otrzyma zasłużony dla niej tytuł!

 4. Kasia, dla mnie to Ty jesteś najpiękniejsza! 🙂

 5. W pelni zasluzona nagroda brawo Kinga

 6. Lowiczanka

  Brawo Pani Kingo wlasciwa osoba na wlasciwym miejscu

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.