Jeszcze w tym roku w kinie Fenix w Łowickim Ośrodku Kultury ma zostać wprowadzonych kilka udogodnień dla kinomaniaków. Jednym z nich będzie możliwość zakupu biletów on-line na seanse filmowe.

– Każdy będzie mógł w domu za pomocą naszej strony internetowej, wybrać sobie seans, miejsce na sali i zrobić wpłatę za bilet. Następnie wygeneruje się plik PDF, który należy wydrukować i okazać przy wejściu na salę – informuje dyrektor ŁOK Maciej Malangiewicz.

Bilety w dalszym ciągu będzie można kupować również w kasie. Takie rozwiązanie będzie korzystniejsze zwłaszcza dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny i Karty Seniora, ponieważ tych zniżek nie będzie respektował system on-line.

– Niewątpliwie zakup biletu w domu, oszczędzi czas widzom. Po wdrożeniu tej nowości wprowadzimy również zakup kartą płatniczą w kasie kina – zapowiada Maciej Malangiewicz.

W czerwcu ma też zostać zainstalowana klimatyzacja w sali kina Fenix. W planach jest też utworzenie kameralnej sali w stylu Art House na 60 miejsc, w pomieszczeniu, gdzie teraz mieści się filia Biblioteki Miejskiej. Przypomnijmy, że w związku z reformą oświaty, jej zbiory mają zostać przeniesione do budynku Gimnazjum Nr 1 w Alejkach Sienkiewicza.

Więcej o tych rozwiązaniach przeczytasz w Nowym Łowiczaninie.

2 komentarze

  1. Łok to najlepiej działająca instytucja w Łowiczu. Brawo Panie Malangiewicz oraz Pracownicy Łok. Takich ludzi nam trzeba, którzy robią wiele rzeczy bezinteresowanie, po prostu by żyło się lepiej.

  2. Super !

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.