39-letnia kobieta, która nie miała prawa do opieki nad 6-letnią dziewczynką zamknęła się w mieszkaniu na IV piętrze w bloku nr 6 na osiedlu Starzyńskiego i nie chciała nikomu otworzyć drzwi. Na miejscu interweniowała policja.

O działaniach na osiedlu Starzyńskiego poinformowali nas czytelnicy. W sąsiedztwie bloku były 4 radiowozy i karetka pogotowia.

Dopiero po rozmowach najpierw z policjantami, a później z policyjnym negocjatorem, kobieta wypuściła dziewczynkę i oddała się w ręce policji. W akcji uczestniczyło kilkunastu policjantów, na miejscu był również zespół ratownictwa medycznego.

– W godzinach przedpołudniowych otrzymaliśmy informację, że 39-letnia kobieta zamknęła się w mieszkaniu i nie chce otworzyć drzwi. Swoje działania skupiliśmy na tym, żeby nikomu nic się nie stało. Ze względu na dobro dziecka i rodziny nie udzielamy dokładniejszych informacji – powiedziała nam rzecznik prasowa łowickiej KPP kom. Urszula Szymczak.

[Aktualizacja]
Z poczynionych przez nas ustaleń wynika, że 39-letnia mieszkanka powiatu kutnowskiego jest matką dziewczynki, ale była pozbawiona praw do opieki nad nią. 6-latce nic się nie stało. Policja ustala motywy postępowania kobiety.

18 komentarzy

 1. Dziecko zabierane jest z przedszkola z miejsca zamioeszkania i stałeko pobytu przy wszystkich dzieciach nikt nie ingormuje najbliższej rodziny o zmianie pobytu dziecka ,przewożone jest do zastępczej rodziny żadnego kontaktu mała dziewczynka nie ma z matką z a ktorą placze i tęskni ,matka dziecka na drugi dzień po tym zdarzeniu jedzie do dziecka a opiekun tymczasowy przegania ją na prośbę matki o zobaczenie się z dzieckiem przez chwilę Pani G(…) a stwierdza iż za chwilę wzywa policję zabraniając kontaktu matki z dzieckiem.

  • Wszystkie próby rozmowy matki z Panią G(…) jak i Panem G(…) kończą się interwencją policji lub zabieraniem wszystkich możliwości kontaktu z najbliższą rodziną .

 2. Od pomagania są inne inne instytucje Policja potraktowała matkę dziecka jak groźnego przestępcę wielokrotnie nadużywając swoich uprawnień i je przekraczając!!!Narazili na stresującą sytuację całe osiedle Starzyńskiego a już nie wspomnę o mieszkańcach bloku.W tym najbliższą rodzinę matki dziecka oraz samą dziewczynkę której nie zagrażało żadne niebezpieczeństwo.Za tak wspaniałą akcję Policji należą się jedynie podziękowania a rodzinie zastępczej z obrzeży Łowicza następne dziecko powierzone opiece aby poprzeziębiane prowadzili do przedszkola !!!!!!!

 3. Anonimku gdyby babacia miała wąsy……. prawa dziecka są takie jak jej matki i nikt jej ich nie zabrał ,zdrowy czlowiek nie uprowadza swojego dziecka i nie zabija .Za dużo kryminałów się Pani naoglądała.

 4. Ludzie co wy wypisujecie, gdyby matka była taka cudowna matka nigdy nie zabrali by jej praw do dziecka. Wystarczy się trochę zastanowić, a co do tego że policja pomogła to bardzo dobrze mało wam przypadków gdzie rodzic uprowadził dziecko po czym je zabił?

 5. Polska kraj ,którym Sądy są nieugięte a rodziny rozbjane przez urzędników a w to wszystko wmieszane małe dziecko ,które niczemu niewinne cierpi nierozumiejąc dlaczego nie ma przy nim mamy.

 6. pijaków na rowerach łapcie i łapcichów z pod sklepu

 7. Ha Ha HA hA robienie z matki psychicznie chorej a powinni takich co niektorych co malutkie dzieci maltretują zakuc

 8. Matka dziecka nie moze zobaczc swojego jedynego dziecka rodzina zastepcza utrudna kontakt matce oraz najblzszej rodzinie,tak troskliwie opiekują się dziećmi w swojej pieczy zponad 2 tyś.Dziewczynka bardzo tęskni za domem i matką.’

 9. Matka dziecka porywa własne dziecko prowadzone przez rodzinę zastępczą o nieskazitelnej opinii poprzeziębiane dziecko prowadzone do przedszkola przez opiekina tymczasowego.Policja szarpie ją na rynku .nadużywa swoich uprawnień i skuwa.

  • Matka dziecka porywa własne dziecko prowadzone przez rodzinę zastępczą o nieskazitelnej opinii poprzeziębiane dziecko prowadzone do przedszkola przez opiekuna tymczasowego.Policja szarpie ją na rynku nadużywa swoich uprawnień i skuwa.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.