Kara nawet dożywotniego więzienia grozi dwóm osobom z Łowicza, które 1 listopada dotkliwie pobiły 44-letniego łowiczanina podczas spotkania zakrapianego alkoholem. Decyzją sądu 51-letnia kobieta i 36-letni mężczyzna zostali tymczasowo aresztowani.

Fot. KPP w Łowiczu

 

Fot. KPP w Łowiczu

Do zdarzenia doszło 1 listopada w godzinach popołudniowych w jednym z mieszkań w Łowiczu (policja nie podaje nawet na jakim osiedlu), gdzie trzyosobowe towarzystwo wspólnie spożywało alkohol. W pewnym momencie kobieta wraz z jednym z mężczyzn zaatakowali 44-letniego kompana, kopiąc go i uderzając po całym ciele.

Pokrzywdzony wykorzystał chwilę nieuwagi napastników, zdołał się im wyrwać i uciec z mieszkania. Na skutek dotkliwego pobicia, mężczyzna wymagał hospitalizacji.

Powiadomiona o zdarzeniu policja rozpoczęła poszukiwania sprawców. Udało się zatrzymać ich następnego dnia. Z uwagi na charakter obrażeń i sposób działania przy użyciu niebezpiecznego narzędzia, prokurator rejonowy w Łowicz przedstawił zatrzymanym zarzuty usiłowania zabójstwa. Za takie przestępstwo grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Decyzją Sądu Rejonowego w Łowiczu oboje zostali aresztowani na 3 miesiące.

30 komentarzy

 1. Zapraszam do rozmowy.046 837 80 00

 2. czy król narkotykowego podziemia kaizer był już widziany dziś rano gdzieś pod którąś szkołą ze swoimi przybocznymi.

 3. czy tez handlarz smiecia ja kajzer

 4. marcinek to ty

 5. jak cię widzą tak cie piszą.lowicz małym miastemjest

 6. Zgłosić na policje żeby tego pana kaizera poobserwowali.Jak niebezpieczny w kaftan i na Gostynin na psychiatrie.Nie ma żartów każdy z nas robi zakupy na targowisku.W tym roku jednego tam zasztyletowali.Do roboty się brać policjo żeby za póżno nie było.

 7. ja widziałem jak na targowicy miejskiej uderzył starszą kobiete.był bardzo naćpany,krzyczał do ludzi przechodzących że on tutaj rządzi i pozabija wszystkich.sprzedawcy pochowali się do sklepów i drzwi pozamykali.widac było że go ludzie znają że jest niebezpieczny.jeszcze psa miał ze sobą straszył psem ale to jakiś kundel niegrożny.strach pomyśleć co by się działo jakby złapał nóż ze sklepu lub siekiere.póżniej tata mój widział go jak siedział pod płotem pelikana i krzyczał że juz dłużej nie może czy cos w tym stylu i bardzo płakał.

 8. sąsiadka z naprzeciwka

  dzieci myślą że tata biznesmen a tuaj szok.codziennie rno niby do pracy .kasa jest firma sie kręci a się okazuje że torebki w kieszeń i w miasto .sie ojciec popisał.

 9. no to mamy kolejnego kapusia kaizerową.jak kapuje to i my go zakapujmy nie ma co się żałować cwela.

 10. Kajzer ma córke dorosłą czy ona wie jak tatuś zarabia na chleb.Warto może ją uświadomić i żone jego niech wiedzą jakie kłopoty sprowadzi im na głowe.

  • Myślisz ze one nie wiedzą?Ten pedał od młodosci nie splamił sie uczciwa pracą!Co do ćpuna żony:wiedziały gały co brały!Cioty,cwela dni są policzone,jego miejsce jest na wiejskiej3na cwelowni!

 11. O tym wie poł miasta ze kaizer aby wyeliminowac konkurencje dzwoni na psy i informuje gdzie sa narkotyki.Frajerow ćpunow psy eliminuja a kaizerowa ćpunka wycwaniona działa dalej juz tyle lat!Kwestia czasu kiedy tej bułce kaizerce peknie d…a a wtedy bedzie śpiewał na komendzie jak Pawarotti..

 12. wszystkie rodzinne nieszczescia od kilku lat to on jest do tego przyczynił handlujac narkotykami.świnia nie człowiek.zamknąć ito szybko .

 13. myslicie ze wali z tylka czy nasza policja taka bezradna tyle czasu

 14. duch ma sie dobrze a kajzerowa sie tu z narkotykami gimnastykuje frajerka.spalony w lowiczu po calosci.znajomi się poodsuwali czekają kiedy czarni po niego wjadą. niech cwel siedzi.

 15. Kaizer cwaniak teraz a jak go złapią ćpuna palanta to pojdzie na wspołprace z policja tak jak jego serdeczni koleżcy czyżyk,belmondo,gilu obiboki i inne twardziele.Ten ciota kaizer jest taki twardziel,do czasu.To jest dziwne ze tyle czasu jest dilerem i Jest nietykalny(!?)…

 16. gdzie duch jego wspólnik.ten też nie wyjdzie z zza krat za prochy.

 17. Znam go patologia.Do pończoszniczej ze mną chodził.Wszkole już były z nim problemy.Narkotykami handluje to nie dziwi mnie bo co on innego umierobić.Tacy jak on zawsze żle kończą i powinni żle kończyć.Izolować trzeba na długie lata od społeczeństwa bo nam młodzież pouzależnia od narkotyków.Jak wiecie coś więcej to piszcie,może ktoś wie z kim współpracuje komu dostarcza narkotyki.Dla dobra Łowicza pozamykajmy na lata dilerów.

 18. kaizer ostatnie podrygi.każdy kto ma wezwanie pytany jest o niego.szafa na komendzie nie mieści jego akt.godbay mister kaizer.

 19. johny on się na razie pobuja, ale jak już przestanie się bujać to następne bujanie już z siwą brodą i rozerwanym kuprrem

 20. kaizer to ciota.tak się buja po łowce.małolaci posrani muszą latać z dragami.bo jak nie to ich straszy żyrardowem , sochaczewem łodzią.mówi że ma taakie znajomości ze wszystkimi mafiozami,że wszystkich zna i rozwali każdego kto mu wejdzie w rynek z konkurencją.co wy na to kozak jest co.

 21. Kaizer ciota cwaniak ćpun tyle działa i cały czas na wolnosci!Dziwne!Te degeneraty są z Łowicza?Ta żdzira to ostatnio zbierała pety pod TESCO.Ten gościu stale był narabany.

 22. To nie ten co myślisz.Kaizer ma się dobrze towar feta maryśka ładnie się sprzedaje.Jeżdzi audi a talary w walizce nosi.

 23. nareszcie się ten ćpun kaizer doigrał.kto tera bedzie narkotyki po miescie rozdzielał.

 24. Patelnia ma ksywę

 25. Ten gość bardzo podobny do tego z Bratkowic. Niedawno nawet pili w parku

 26. Czy to nie jest ta Lilka,zwana”ciotką”?

 27. Jakie oni mieli ksywy?Facjaty nie pokazuja ale sylwetki znajome,szczegolnie tego gościa…

 28. Jajo. Bardzo mi przypominają tych co po Bratkach spacerowali

 29. A to nie taka parka co się wałęsała często po Bratkowicach?

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.