Adrianna Kaczor, 39-letnia mieszkanka Pilaszkowa potwierdziła, że w tegorocznych wyborach samorządowych będzie kandydowała na wójta gminy Łowicz z KW Prawo i Sprawiedliwość. Powalczy z ubiegającym się o reelekcję wójtem Andrzejem Barylskim, który startuje z listy KW Polskie Stronnictwo Ludowe.

Do tej pory jego pozycja była bardzo silna: stanowisko pełni nieprzerwanie od 20 lat.

W poprzednich wyborach samorządowych Andrzej Barylski nie dawał swoim konkurentom szans, wygrywając z wynikami od 74 do nawet 87,74% głosów. W 2014 roku miał tylko jednego rywala, był nim Robert Warzywoda z KWW Reformatorzy, który zdobył 26% głosów (Andrzej Barylski miał ich 74%). Sięgając jeszcze bardziej wstecz, do 2010 roku, wójt Barylski nie miał konkurenta, zdobył wówczas 87,74% głosów. – Demokracja. Każdy ma prawo kandydować, a ludzie wybiorą – komentuje wysuniętą kandydaturę wójt Andrzej Barylski.

Adrianna Kaczor od 6 lat pracuje w sektorze samorządowym. Obecnie jest inspektorem w Wydziale Strategii, Rozwoju i Obsługi Przedsiębiorców w Urzędzie Miejskim w Łowiczu, gdzie koordynuje projekty unijne. Na poprzednim stanowisku, w gminie wiejskiej Kiernozia była specjalistą ds. ochrony środowiska, planowania przestrzennego, dróg gminnych i inwestycji.

Więcej o kandydatce KW PiS i powodach, dla których startuje w wyborach – przeczytasz w dzisiejszym Nowym Łowiczaninie, który jest już w sprzedaży. 

184 komentarze

 1. Ludzie trochę więcej rozumu i pokory A u was tylko nienawiść i obrażanie ludzi. Każdy tylko pięknie obiecuje A potem nic mld robi. I tak samo będzie z tą panią młoda kobieta A nigdzie długo nie zagrzała miejsca ciekawe dlaczego!

 2. pozytywny odbiór Pani – zagłosuje na nią , po spotkaniu osobistym przekonałem się , zupełnie inny poziom kultury

 3. Mamy Ciebie Trolu juz dosyć… Wynocha z tego URZEDU .fotel nowy zakupic dla tej PANI.

 4. Czytałem program Pani Adrianny. Naprawdę bardzo interesujący i przemyślany. Bardzo dobry program, który zapewni rozwój naszej Gminy. Gratulacje. Ma Pani nasz głos

  • program? Program jest dla tępych i głupich ludzi! Bo co Ci po tym programie wyborczym jak i tak nie jest później realizowany a PIS jest tego najlepszym przykładem!

 5. Program jaki jest tej pani. Bo sie go chwali a ja go nie znam Gdzie moge go znaleźć? Oby nie byla to zmiana taka jak ARiMR. Pani kierownik schwala sie w gabinecie i siedzi bo malo co wie co dzieje sie w firmie.

 6. nie jest wcale koszona trawa przy drogach gminnych i rowach , ciekawe ile płaca tym co jedzie przy drodze traktorem z uniesioną kosiarka

 7. Wójt jak wygra to już ostatnia kadencja bo potem już emerytura, wybierze się znów jakiego PSL owaca dla podtrzymania starych układów w spółkach wodnych i przetargach.

 8. ta , jak by wójt nie kandydował to by się znalazło chętnych na posadę , a zawalczyć ze starym układem miała odwagę tylko kobieta

 9. “…trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść ……”

 10. Wójt jak był młodszy to robił więcej , wiec może czas na młodych

 11. Nie patrzę na to której listy kto startuje , bo przecież trzeba z jakiejś wystartować. Nie istotne czy to Kukiz, SLD, Pis, PO czy jeszcze jakiej farbowane Lisy które wstydzą się przyznać skąd się wywodzą i maja kolegów starych. Dla mnie liczy się CZŁOWIEK w których choćby można pokładać nadzieje na to że można coś jeszcze zrobić lepiej i więcej w naszych wioskach. Zaskorupiałe dinozaury już nam nie pomogą. Wybór jest tylko jeden . Głos dla Pani.

 12. Czas na zmiany, dobrze, że w tym roku jest kontrkandydat. Mam nadzieję, że nowy wójt wprowadzi zmiany w gminie Łowicz, które od dawna są potrzebne. Popieram panią Adriannę 🙂

 13. Jestem jak najbardziej za zmianą. Wójt Barylski miał swoje 5 minut chyba pora na świeżą krew. Niestety nie ma poważnego kandydata. Lala z pisu? Śmiech na sali. Ludzie pis powinni odsunąć od władzy. Niestety bezmózga patologia i tak na nich zagłosuje bo przecież dają 500+. Szkoda tylko że społeczeństwo nie widzi ile pis zabiera, wszędzie podwyżki, paliwo, chleb, masło a w dodatku podatki na każdym korku…

  • tępa strzałka z ciebie , za PO paliwo było już prawie po 6 zł , (który podatek ci wzrósł ?, ile kosztowało masło 4 lata temu? , 500 zł na dziecko nie było. w jaki sposób Pis wpływa na cenę masła ?Niektórzy nie maja dzieci i nie dostają ale jednak te pieniądze są w obrocie i na przykład bezdzietny właściciel sklepu sprzedaje dzięki temu więcej towaru……Nieudacznicy to ciągle narzekają na Rząd który by nie był

   • Widzę że wypowiada się kolejny fanatyk jakże cudownej partii pis. Poczytaj sobie trochę o podatkach, słyszałeś o czymś takim jak podatek od zmniejszonej retencji wody? A jest taki i wiele wiele innych które trzeba zapłacić bo rząd musi mieć pieniążki na 500+. Nie mówię że za PO było super, bardziej interesuje mnie to co będzie a nie to co było. Wybierać między pis a po to tak jak wybierać między kiłą a rzeżączką

 14. Z Nieborowa

  Pani Adrianno, jeszcze raz brawo! Mamy nadzieję, że po 21 października my z gminy Nieborów będziemy bić brawo Pani, a Pani i Pani wyborcy z sąsiadującej z nami gminy Łowicz będą bić brawo naszemu kandydatowi z PiS-u, który ma przynajmniej jedną ważną zaletę: nie wstydzi się swojej partii w przeciwieństwie do rywala z PSL-u, który schował się pod szyldem KWW Nieborów. W gminach na ogół (na szczęście) ludzie dobrze wiedzą, kto jest kim. Tylko w Chąśnie, zatwardziałym bastionie PSL-u wszystko zostanie bez zmian i będą kisić się we własnym sosie. Ale co to za gmina? Śmiechu warte.

  • Chłopak z Chąśna

   śmiać mi się chce jak czytam ten komentarz. Widzę że jakiegoś zagorzałego pisiora boli to że wójtem jest facet z PSL. Skoro pisory są tak cwani to dlaczego nie ma kontrkandydata?? Odpowiedź jest prosta: tylko by się zbłaźnił. Jestem mieszkańcem gminy Chąśno więc proszę Cię nie obrażaj jej

   • Po następnych wyborach rozparcelujemy gminę Chąśno. Część wiosek do Kocierzewa, część do Kiernozi, część do gminy Łowicz. Gminy poniżej 3 tysięcy pójdą do parcelacji. Nawet kościoła własnego nie mata! A u nas aż pięć! Ale żadnego nie odstąpimy.

  • Chłopak z Chąśna

   O łał! jestem pod wrażeniem! Macie 5 kościołów! Rydzyk będzie z Ciebie dumny. Żal mi Cię ale nie ma sensu dyskutować z kimś kto ma mózg sprany pisowskimi bredniami.

 15. Brawo Ty !! Odważna dziewczyna głosujemy i trzymamy kciuki

 16. Wójt Barylski to wielki cwaniak PSL-owski, który w latach 90 – tych wysadził ze stanowiska ówczesnego wójta Szychowskiego, który go ściągnął do pracy w Urzędzie Gminy w Łowiczu bo w Polfie palił mu się grunt i musiał stamtąd uciekać!!!

 17. Jestem na tak

  Pani Adrianna ma naprawdę dobry program dziś w tak zła pogodę jeździła rowerem i rozmawiała z mieszkańcami. Widać że ta kobieta ma chęć coś podziałać dla dobra gminy. Ma Pani głosy mojej rodziny. Powodzenia.

 18. Z Nieborowa

  Pani Adrianno, brawo. Będziemy Pani zza miedzy kibicować. U nas kandydat na wójta z PSL-u wstydzi się swojej partii i schował się pod szyldem KWW Nieborów.

 19. Barylskiego znam z POLFY Łyszkowice , zawsze leserował i cwaniakował, żeby się nie napracować ; nadrabiał uśmiechem i swobodną gadką , trzymał zawsze z betonem Gniazdkiem, nigdy z nie był za pracownikami.

 20. pytanie do kandydatki “Ada czy tak wypada”?

 21. Ja tam na wybory nie ide bo jade w trase akurat ale kiedy wojt kogos słuchał .jak podatek od firmy to bierze ze mam utwardzony plac a drogi to nie ma pozadnej .jak teraz kiszonke robili to sie autem ciezarowym nie szło po wsi minąć

 22. Wojt nas nawet nie chciał słuchac a o wysłuchaniu mowy nie ma

 23. Wojta obchodzi szary człowiek dla niego szary człowiek to cham ze wsi …czego chce. ta chołota usłyszałem kiedys przypadkiem

 24. Te dwa odmienne nastawienia ( kandydatki) i zapotrzebowanie mieszkańców gminy dla mnie wyraźnie się kłócą, są jak ogień i woda. Te żywioły wzajemnie się wykluczają, uważam zatem że to nie gmina ale stanowisko managera w jakieś prywatnej firmie byłoby odpowiedniejsze dla osoby z takimi predyspozycjami.

  • Porozmawiaj z Pania najpierw a potem oceniaj , chyba ze sie znacie. Pani Dorota tak wszystko wie moze to jakas wróżka.

  • ok jestem pracownikiem urzedu tylko zmieniłam imie , boje sie ze gdyby przypadkiem ta Pani wygrała to bedziemy pracowac jak w korporacji klient wazniejszy od pogaduszek i kawki. tego sie boje.

   • Dziewczyno czy ty wiesz co piszesz???Nie dziwię się , że z kim nie rozmawiam narzeka się na obsługę w Urzędzie Gminy w Łowiczu właśnie z tego powodu, że wójt Baryski nie wie co się w tym urzędzie dzieje…masakra.

 25. Praca w samorządzie to nie praca lidera projektu . To służba ( odpłatna) na rzecz mieszkańców gminy, umiejętność współpracy z organami z zewnątrz, urzędami, bankami, z radnymi gminy. Tu trzeba umieć słuchać i liczyć się z ich zdaniem a nie narzucać im swoich racji. Praca w gminie to nie tylko urzędowo nakazana zbiórka podatków lokalnych ale również sprawy społeczne, szkolnictwo, przedszkola, sprawy lokalowe, inwestycje poprawiające jakość życia mieszkańców gminy a więc szary człowiek, jego problemy..

 26. Jestem osobą niezależną, mieszkanką gminy więc jestem petentem UG tak jak Wy ale trzeźwo oceniającą rzeczywistość . Chyba wyczytaliście z NŁ, że ta kandydatura ma przeszłość korporacyjną a czy pracownik korporacyjny odnajdzie się w samorządzie?
  Praca korporacyjna w roli lidera to osiąganie sukcesów przy wykorzystaniu podległych im ludzi, bezwzględność, znieczulica, pęd do celu. Takie skażenie nawykami korporacyjnymi pozostawia trwale ślady w psychice. Rozumiem dlaczego tak trudno później odnaleźć się takiej osobie w pracy , gdzie panują inne stosunki międzyludzkie, zwyczaje.

  • Dorota sory ,ale jak ktoś ma ciepłą posadkę to nie liczy się nic !.8 godz. kasa co miesiąc ta sama i reszta w d.,a inne prace są niestety wynagradzane za osiągnięcia. Pora to zmienić bo niby dlaczego ;urzędnik jest dla mnie opryskliwy(przecież ja go utrzymuje, poraca po znajomościach)nauczyciel uczący moje dziecko(ja go utrzymuje, a wiedza u niego często mierna, zero odpowiedzialności, praca po znajomości )Zwykły robotnik jak nie wykona swojej pracy (akordu)to tylko podstawowa pęsja. Więc nie gadaj o korporacji chyba że jesteś pracownikiem Gminy i boisz się, że zaczną wymagać od ciebie !

  • Znam Panią Adę i proszę mi wierzyć, ona jak mało kto, wie jak wygląda praca z petentem, petentem zajmującym się rolnictwem. I mogę śmiało powiedzieć, że będziecie mieć czas na wszystko, poczynając od zadowalającej obsługi interesanta, po kawę, plotki a może jak czas Wam pozwoli zakupy na mieście…
   Pani Ada to też człowiek i wszyscy bedziemy jej to przypominać:-)

 27. Wójt Barylski nie mając od 20 lat żadnego kontrkandydata traktuje ten urząd jak prywatny folwark i robi co mu się podoba, a radni są tylko marionetkami!!!Jeden z nich mi mówił,że jest tylko po to aby podnosić rękę przy głosowaniu i nie ma realnego wpływu na nic.Najwyższy czas aby przewietrzyć ten urząd i wybrać uczciwą osobę.

 28. Zdecydujemy przy urnach …niech wygra lepszy/lepsza. Panie Andrzeju szacunek za lata ogromnej pracy i służby dla mieszkanców Gminy. Zielkowice jestesmy z Toba,

 29. W Gminie Łowiczu jest extra i nowocześnie i extra 🙂 Pod warunkiem, że ciemny lud nie rusza się poza granice gminy i nie zobaczy w którym miejscu jest teraz świat (nawet nie świat Polska) , nie ma znaczenie z jakiej parii czy bez partii ktoś jest, trzeba mieć tą wizje to coś co jest w młodym człowieku – Głos dla Pani, – gorszego zacofania już nie będzie

 30. Kto jest zadowolony niech glosuje na Pana Barylskiego – demokracja “Jak osioł chce to niech stoi na deszczu”

 31. Myslicie ze ten wojt wam tak dobrego narobił? to jedzcie do innej gminy i zobaczcie ze swiat posxedł juz do przodu. , a mozecto ma byc skansen i beda was turysci ogladac jak małpy w zoo.

 32. Tomasz z Zielkowic

  Zmiana to nasza siła napędowa. W dynamicznie rozwijającym się świecie po prostu nie da się jej uniknąć. Glosuję na panią Adę

 33. Ja nigdy nic nie załatwilem w ug. Moze mam pecha

 34. Boję się, że tak swojsko nie będzie w przypadku osoby bardzo “surowej” w kluczowych sprawach gminy. Będzie sekretariat, oddalenie chęci spotkania, nie chcę być prorocza i mam nadzieję , że nieposłuszni nie będą wciągani na listę jako osoby ” niebezpieczne”. MOJE nie dla osoby , która będzie kierowana przez swoich mocodawców z zewnątrz

  • Już tak wszystko wiesz?Wyczuwam zatrucie propagandą GW lub siedzisz blisko koryta. Oceniasz kobietę jako “surową” i prorokujesz że będzie kierowana z zewnątrz bo pewnie siedzisz sama w tym g….i dokładnie wiesz, że obecny wójt jest także sterowany, tylko przez PSL, a tą partię popierają tylko w nią umoczeni i powiązani. Pani Adzie przynajmniej dobrze z oczu patrzy w przeciwieństwie do jej konkurenta.

  • Znasz ta kobiete osobicie? czy boisz sie ze ja poznasz i ruszy twoje tłuste dupsku z krxesła w UG? Jesli ta Pani zrobi pożadek z tych chamstwem w urzedzie to ja ja popieram. Surowa dla leni to akurat zaleta

 35. Pośpiech jest złym doradcą, żyjemy w czasach takiego zamętu, że jesteśmy gotowi oddać władzę gminy osobie o której nie wiele wiemy bo mamy dość starego wójta. WIEMY z PEWNOŚCIĄ ŻE POPIERA JĄ PIS. Do tej pory mogłam wejść do wójta nie czekając zbyt długo, czy tak będzie dalej? , mogłam liczyć na rozmowę, z rożnym skutkiem ale zawsze mówił o ewentualnych przeszkodach w rezultacie starał się tę sprawę załatwić i tak było.Musimy pamiętać , że wójt nie jest do spełniania wszystkich życzeń każdego z nas.
  .

  • Wlasnie od tego on jest. Place podatki do gminy wiec łaski nie robi.

  • widocznie jestes jego ulubienica , byĺem w gminie wielokrotnie chciałem sie spotkac z wojtem bo była gigantyczna wyrwa wcdrodze u nas na wsi . dopiero po 3 miesiacach spotkałem go na ulicy jak wchodził do urzedu

 36. Głosuję na Panią Adę…ale Barylski jest mistrzem manipulacji i wykorzystywania ludzi( to dlatego tyle lat siedzi na stanowisku), nie głosuje się tymi komentarzami tylko kartką wyborczą. Tutaj , w tych wpisach zdecydowanym faworytem jest Pani Ada, a fakt jest taki ,że już dzisiaj – przed wyborami -wójt ma swoich 6 radnych z PSL bo w tylu okręgach niestety ludzie nie będą wybierać bo nikt więcej nikogo nie zgłosił – niesamowicie silne koryto szczególnie w Zielkowicach, ale możemy to zmienić kartką wyborczą .Jest w końcu wybór.

 37. Czemu pis na burmistrza wystawi kogoś bez matury? A na gmine tak baaardzo wyksztalcona osobę?
  Polska rzadzi Toruń a teraz jeszcze gmina Łowicz.

 38. Ludzie przeciez to jest atak oplaconych troli z Pisu. Nie odpowiadajcie na te komentarze. Pis nie moze wygrac tych wyborow, a wlasnie tak wygrywaja. Nie glosujcie na nich. Oszukuja jak moga bo taki jest plan. Oni widza ze w sejmie nic nie wygraja wiec chca do samorzadow sie dostac. PIS PO PSL SLD to zdrajcy Polski i Polakow. Pozdrawiam wszystkich myslacych.

  • ale farmazon z ciebie. Ślepy jesteś czy co? kupa dziadostwa tu tylko. wszędzie pozyskiwanie srodków ścieżki rowerowe fotowoltaika w co 2 domu i nie ma tak fabryk żadnych. tylko ze środków zewn. pojedz na drugą stronę województwa zobaczysz jak gminy wiejskie wyglądają.

   • Co Ty gadasz? Ty myślisz że co ja się nie przemieszczam, nie wiem jak inne gminy wyglądaja? Gdzie ty mnie wysyłasz? W co drugim domu fotowoltika? Do gminy Kleszczów mnie wysyłasz? Masz mnie za debila? Nawet to 500 plus to nie jest ich pomysł. PiS PO JEDNO ZLO. Ponad 30 nowych podatków wprowadzili. Zaraz będziesz podatek od deszczu płacił i zobaczymy co wtedy będziesz mówił. Zobaczysz ile woda będzie kosztować po wyborach…

 39. Trzeba odsunąć od władzy tego wyjątkowo aroganckiego oraz skorumpowanego wójta Barylskiego, który niszczy porządnych ludzi a chroni przestępców!!!Wraz z rodziną doznałem wielu krzywd od tego człowieka, który nie ma żadnych zasad moralnych i zniszczy każdego kto mu się narazi.

 40. Głosujmy wszyscy na Panią Adę – temu Panu już dziękujemy, najwyższy czas na zmiany !!!

 41. potrzebna jest zmian chocby dla zmiany. Putin w Rosji – tez ludzie mowia ze jest ok ale jakos tak sie opatrzył przez tyle lat 😉 powinno sie czesto ludzi wymieniac aby nie tworzyły sie kliki , ta babka jesli …to tylko na 1 kadencje i znow ktos nowy z nowymi pomysłami

 42. Nasza gmina to gmina teoretyczna. Jak to mowi synek wylęgarnia nudnej nudy. Wybierzmy kogokolwiek innego. I tak sie nic nie dzieje. Gorzej nie będzie. Wybierzmy tę kobitkę na próbę.

 43. dla mnie to może nawt przyjśc czarnoskury skośnooki i przynależeć do PZPR lub plemnienia ludożerców byle już był ktoś nowy – ktoś zna takiego – zapraszam – tak sie tam w gminie nic nie dzieje ze wydaje mi sie ze ten wójt to może już dawno siedzi na tropikalnej wyspie bo nawet zdjecie ma to samo od 10 lat

 44. coraz wiecej tirów jeżdzi po wsiach a drogi wąskie jak 30 lat temu , przydało by sie takie forum na stronie gminnej to by sobie wójt poczytał co sie ludziom niepodoba

 45. Nie wymagam juz chodników ale dwa samochody osobowe nie mogą sie minąc na wiejskiej drodze , trzeba jeździć po rowach , którędy mają iśc moje wnuki ze szkoły , wszedzie wielkie traktory , samochody ciezarowe , to już nie era wozów drabiniastych. nie obchodzi mnie czy jest to ktos z partii czy nie , chcę aby coś sie ruszyło

 46. Nie znam osobiści ani Pana wójta ani tej pani. Pani jeszcze nie pracowała dla gminy wiec nie moż a jeszcze tego ocenic ani żle ani dobrze . pozostaje mieś tylko nadzieje w młodości , energii itd. W mojej wiosce przez ten czas nic absolutnie nic sie nie zmienilo , po 8 latach doprosiliśmy sie o zaladwie załatania dziur , zawsze miał wszystko gdzieś a ja nie bede żył wiecznie chcę aby coś w końcu zmienilo sie na tej mojej wisoce. Już nie poruszamy sie konno jak nasi dziadkowie

 47. można zaryzykować , nie zagnieżdzi sie przynajmniej na 20 lat jak obecny bo teraz juz może być max 2 kadencje , a czy Panu Andrzejowi jeszcze by sie coś chciało jak po tej kadencji i tak juz emeryturka.

 48. Jestem na tak głos dla Pani, myśle że jak wiekszość , na dożynkach gminnych w Zielkowicach jak przemawiał Wójt to nawet nikt juz na niego nie zwracał uwagi , … bez komentarza

 49. “Schować chłopu z PSL dowód” 🙂

 50. HEJ dziewczyny pobudka, pokażmy, że to my decydujemy i zagłosujcie na P. ADĘ, bo więcej taka okazja może się nam nie trafić. Pracowita, bystra babka z energią czego więcej chcecie. Poza tym komu Rząd da więcej środków na inwestycje – staremu wójtowi z PSL czy młodym energicznym z PISu.

 51. Pani AK niektórzy mieszkańcy gotowi są dać Ci ogromne zaufanie i oddać władzę w ciemno, licząc na pozyskanie pieniędzy z Unii może od Trumpa też, więc proszę pamiętać jakie jest zapotrzebowanie mieszkańców naszej gminy i czy da się spełnić ich życzenia nie mając aprobaty władz partii!!! Rozliczą i to szybciutko!!!
  A tak na marginesie jak to z tym pozyskiwaniem pieniędzy na kurię i hotel w Łowiczu i kto to robił, krążą nieciekawe fakty wokół tej realizacji .

 52. Nie jestem fanką obecnego wójta ani sieci układów w samorządach gminnych ale jak widzę, że ludzie gotowi są przekazać władzę każdemu/ każdej kto się pojawi na horyzoncie to wywołuje to mój sprzeciw. Nie miałabym nic przeciwko tej AK39 , bo jest młoda ambitna i mogłaby startować z niezależnego komitetu ale fakt , że kandyduje z partii, która nie zezwala na samodzielność ale podległość i służalczość sprowadza do jednego: kariera, pieniądze i władza są celem tej osoby a nie chęć pracy na rzecz mieszkańców naszej gminy.

  MOJE STANOWCZE NIE dla kandydatów popieranych przez partie!!!!

 53. Mysle ze Pani ta ma duze szanse dzis spotykała sie z ludzmi u nas na wsi , bardzo pozytywne wrazenie ja tam zagłosuje

 54. Pan Wójt to sie tylko z tego śmieje ….i tak wiadomo że nikt nie ma z nim szans.

 55. Nie demokratyczne wybory pokaza czego chca ludzie. koniec tematu

 56. PSL oszukiwał chłopa wielokrotnie wiec mozna. …ale Wojt to jakie tam PSL…tylko z nazwy…musial z jakiejs listy wystarowac

 57. w miescie wiecej bprostaków i Hamów

 58. Tak jak ze wsi to cham i prostak. No chyba że z pisu to już awansuje do rasy panow. Pisiaczki boicie sie kos wiec trolujecie na PSL .
  Chlopa można oszukać tylko raz pamietajcie pisiaczki

 59. tak wojt jest z psl tak i ona pis. .polityka lokalna słabo powiazana jest z tą ogólnopolska

  a jest ktos jeszcze ,3 ci kandydat?

 60. moze i wojt był spoko ale juz wykorzystał wszystkie swoje pomysły .

 61. Odkąd wszyscy przyszliście do pracy to zamiast robotę robić to trolujecie. Cała gmina sra po gaciach!!!Do roboty nygusy. Myślicie że całe życie za darmo kasę będziecie brać!!!

 62. Po co krzyki pokażcie co zrobicie jako pis. Bo co zrobiliscie w kraju to już wiemy. Czy kandydatka z pis jak bedzie wojtem też bedzie miala ochrone? Bo nawet podsekretarze jeżdżą z ochrona. Kiedyś tego nie było. Boja sie suwerena. Zorganizujmy debatę. Czy pani z pis podniesie rekawice. W prztszlym tygodniu. Przeciez nie musi sie uczyć bo napewno zna budzet gminy i gmine.

  • wszystko jest tajne i nikt nie wie włanie nic na temat tego co sie dzieje w urzedzie i na co sa wydawane pieniadze

 63. Jak to mówią co za dużo to nie zdrowo ! Wiec starczy juz tych 20 lat raz lepszych raz gorszych i czas na zmiany. Lepsze zmiany ! Glos na Pania A.K.

 64. p.Chojecki to wsza ,ale p.Wójt to porządny człowiek,wielu osobom pomógł,dba o gmine i ludzi,sama widziałam wielokrotnie

 65. edek z fabryki kredek

  Taka ładna,jak i mądra

 66. Ludzie co wy piszecie,znacie tę kobietę,może należy się jej przyjżec,a p.Wót bardzo dużo dobrego zrobił,jest dobrym gospodarzem,więc odczepcie się nieudaczniki…..

  • Co ma Pani na myśli mówiąc przyjrzeć??? Ludzie oni wam wszystkim wmowili że ten Wasz uklad jest super. Oni robią interesy a wy to lykacie… Proszę więcej myślenia.. I jak juz to nieudacznicy a nie nieudaczniki

 67. Wyborcy powinni wiedzieć, że głosując na antypracowniczy P S L (Figata i spółkę) , głosują przeciwko godnym wynagrodzeniom pracowników podległym starostwu. Za PSL-PO pracownicy w administracji mają najniższe wynagrodzenie 2200 zł brutto, takie jakie ustalił polski rząd z nadania Prawa i Sprawiedliwości.

 68. Uklad rządzi jak chce

  W naszym regionie od lat nie wygrywają nazwiska – wygrywa układ.

 69. To że ktoś ma silną pozycję nie zawsze oznacza że jest dobry.

 70. Zmiana jest potrzebna!!!

 71. Skad sie Pani Aniu urwałas ?Obronczyni 20 letnich chwastow na polu jednego hektara gdzie dwa Pomidory Wojt i Jego Łysy Pasożyt.Wiecej nie pisz ,a jezeli juz to wez sie zapoznaj sie jak ich wytepic.

  • Niestety ale takimi komentarzami nikogo nie przekonasz do swoich racji. Ja również oddam głos na Panią Adrianne ale dlatego, że wierzę że zadba ona o wyższe standardy naszej lokalnej polityki. Myślę że takie komentarze Jej też by sie nie podobały.

 72. Odezwala sie Ania

  Ile Sobie naplułas zeby byc wyzsza.o czym tu smrodzisz .kim ze jestes zeby tu bronic Pana Wojta.przyjmij krytykre i sie schowaj .Pracowniczko gminy łowicz

 73. Wszystkie te komentarze są okrutne! Szkoda że nie ma nr. tel. czy imienia i nazwiska ! Trzeba pamiętać o tym, że gmina Łowicz jest bogata gminą i co WÓJT zrobił to szacun dla niego, nie opluwajcie Go jest dobrym gospodarzem !Wiadomo że czas mija i młodzi mają inne pomysły, demokracja pokarze kto wygra! A swoje wypluciny schowajcie w buty będziecie wyższci ;( Kazdy ma żądania i jak temu podołać ? Zawsze punkt widzenia zależy od puntu siedzenia ! Życzę kandydatą uczciwej walki bez opluwania.

  • KochamGmineLowicz

   Nikt nie obraża Barylskiego ale prawda jest taka ze jego era się skończyła i czas na młodą świeżą krew. Pani Adrianna to dobra sąsiadka i gospodyni swojego domu. Wierzę że również dobrą gospodynią będzie dla Gminy Łowicz. Pozdrawiam i proszę tutaj wsyzstkich o wyższe standardy dyskusji i przede wszystkim nie obrażanie kogoś tylko dlatego że nie ma doświadczenia na stanowisku Wójta. Przypomnę że Barylski też kiedyś nie mial…

 74. Chybajestemniewidomy

  I dobrze. Tych niektórych rządów u nas to już wszyscy mają dosyc. Barylski jedna z osob. Rządzi 20 lat a ja go widzę tylko co 4…

 75. Figatowi i Barylskiemu czas powiedzieć pass. Idźcie chłopy zająć się jakąś pracą.

 76. Dostaliście nasze głosy a w zamian nie daliście nam nic.. WIEŚ NIE CHCE PSLu! DO DOMU!

 77. Straz jest wazniejsza niz asfalt

  Rozłóż nogi Chojeckiemu Wojcie bo dałes sie łysemu ,wiecej powiedzial zlego niz powinnien

 78. Idzie nowe i dobrze! Trzymam kciuki żeby Pani sie udalo. Wójta trzeba zmienić. Mówię to juz od dwóch kadencji…

 79. Kobitka Halinka

  Pan minister Sawicki z Psl powiedzial do chlopow ktorzy jechali na protest na Warszawe ze sa Frajerami …. A teraz co ooo??? Frajer na frajera nie zaglosuje

 80. Niepopieramkolesiostwa

  Zmiana jest potrzebna! Barylskiego trzeba oderwać od stołka bo facet już dawno odleciał i nie bardzo wie jaką funkcje pełni

 81. Prostaki z PSL co to krzyczą na PiS i gadają o tym jak łamana jest konstytucja… Jesteście zwykłymi chamami. Pokazujecie jak te wszystkie wartości o których mówicie macie w dupie.. Trochę szacunku do kobiety…

 82. Urna jest Twoja

  Adrian idz i odcisnij swoj tyłek przy urnie i powiedz,ze oddaje zycie Andrzejku i Janku.jestes smalec ktorego przerobili na wafla.

 83. Z kozikiem na Wojne kiedy w kolo kule lataja.wez sie schowaj bo kulke zarobisz.A kto bedzie donosił

 84. Kłamstwo ma krótkie nogi

  Podziekujesz Łysemu z Zzzzzzzziii lllkkkowic

 85. Wójt pozwolił na sielanke Chrobiemu łysemu Z Zielkowic na to co robi i “rozpowiada”niech trzyma swoich psów na kagańcu albo niech ich na smyczy skróci bo jest to nie smaczne idzcie w cholere obydwoje

 86. PiS i środki unijne ? przyjedzie premier bardziej papieski od papieża i powie że to zasługa dobrej zmiany . Mogła sobie wybrać mniej radykalną nalepka . Głos na Barylskiego.

  • AhahahahPSL

   Przyjdzie PSL i zacznie krzyczeć konstytucja chociaż nikt z nich tej konstytucji nie zna i pojęcia nie mają o jakiej konstytucji mówią.

 87. Wygoda Urbanszczyzna

  Wojt ze Swoim Prezesem Gminnym Strazy niech idzie na dno ,kiedy go slysze co on mowi o jednostce z Pilaszkowa to tylko go nagrac i pokazac im.Mysle ze on tak robi wszedzie.Niech nasze bezpieczenstwo bedzie na pierwszym miejscu a pozniej asfalty Pani Moniko W.

 88. Odseperujcie Kotków Wojta ,które pija mleczko z jego rąk, i nacisk niech wkoncu od Siebie zrobia jako Gmina Łowicz na bezpieczeństwo dobytku mieszkańców,bo nic nam po asfaltach i oswietleniach i placach zabaw kiedy pali sie dobytek ludzki

 89. Woda i wino

  Ta Gmina jest prowadzona co z niektorych resortow. Przez jakis chyba Komunistów,ktos wczesniej pisał,ze Straze sa dofinansowane,przez kogo sie pytam i z kim maja rozmawiac,kto jest ich zwierznikiem.

 90. Mleko i miód

  Niech wraz z Pana dobrodziejstwem Panie Wójcie popłynie. J.Chojecki człowiek menda ,gnida niech,ze wkoncu skonczy sie batalia z jego fałszywizmem,obłuda,zazdroscia,dziadostwem,ze az mi Kobiecie słów zabrało by to opisac.

 91. Koniec z Kumoterstwem

  Koniec z wami frajerami z Psl i waszymi wujami z Platformy ,jak sie bieda topi to trzeba ja popchnac ,zeby sie utopila zeby na pozniejsze lata znowu nie odżyła.

 92. Janusz zawiaz sobie na małym waż strazacki i pusc wode ,i wtedy wołaj swoich kolegów z psl.

 93. Czy to prawda że pani Kołucka prowadziła kampanię w SP w Niedźwiedzie? Pis wszystko może. Wszyskich oczerniac. Przecież prokuratura pisu.

 94. W Naszej Gminie Łowicz swiatla swieca sie do godziny 24. Wszystkie szkoly doposażenie nawt te ze stowarzyszenia. Myślę że Pan wójt podymuje swoją działalność i pokarze co zrobił przez te wszystkie lata. Rekawice rzuciła nie pani tylko Pis. Czy to prawda ze w obecnym miejscu pracy konczy sie umowa? To co miala robić? Czekam na debate i prosze Redaktora by się zastanowił jak kolejny raz wybierze tytuł. Podobnie było ze Śląskiem. A na zenka nie poszedł tylko przyjechał na Śląsk. Ta pani to taki kandydat jak wolski. Kiedy przyjedzie morawiecki?

 95. Czas na zmiane

  Do urn i zagłosować i wypelnić to dziadostwo które tam sie zaległo,od Malangiewiczów po Tokarczyków wraz Barylskim.Niech pokaże ktoś jak mozna pieniadz pozyskac bo mozna.

 96. Akurat boiska w Wygodzie i Niedźwiadzie to zasponsorowali nauczyciele tychże szkół. Barylski oddał szkoły pod stowarzyszenie, przez co każdy belfer stracił co najmniej tysiaka. Skoro nauczyciele mają pracować za psie pieniądze po to, aby ich wychowankowie mieli jak najlepsze warunki to niech tak będzie, wszak polski nauczyciel przyzwyczajony jest do biedy i poniewierania, ale przynajmniej prawdę trzeba napisać. Te boiska TO NIE JEST ZASŁUGA WÓJTA. GDYBY POZYSKAŁ NA NIE ŚRODKI Z ZEWNĄTRZ TO I OWSZEM, ALE TAK NIE BYŁO.

 97. Juz Ci pisze głupia nadeta babo od asfatów,przejedz sie rowerem na drawnianym kole od jastrzebi w strone Pilaszkow to jest droga tak czesto uczeszczana nie tylko przez mieszkancow gminy ale ogrom ludzi tedy jezdzi nad wode czy tez w celach odpoczynku bo to szlak rowerowy ,auta to juz po polach jada by miski od samochodu nie urwac a z roweru to trzeba zejsc bo dupe chce urwac.

 98. Pani Adrianno z całego serca życzę powodzenia. Nie znam Pani, o wójcie też dużo nie wiem, ogólnie nie interesuje się polityką, z zasady nie głosuję bo szkoda czasu, ale jak widzę tą mordę która rozsiadła się tak wygodnie w fotelu, ( zdjęcie z przed 4 lat) podobno już było w gazecie można sprawdzići nie ma nawet chęci odświeżania wizerunku w kampanii, no wszystko mam wszystko wygram wszystko mi się należy… Może nasza mobilizacja raz na zawsze usunie tych kolegów, bo nie mają zapału chęci kompetencji. Znajomości to nie wszystko ma Pani głos za odwagę jesliy nie będzie padać i pójdę na wybory

 99. a moze by tak o tym co było dobre przez te blisko ćwierc wieku panowania wojta…juz tak wszystkim źle zrobił….niewdziecznicy. Gdzie nie ma asfaltu albo oswietlenia no gdzie ?

 100. Własnie pieniedzy bedzie coraz mniej z UE a kiedy było wiecej to gmina przespała. …ale moze jeszcze cos sie da uratowac. .w gminie Łowicz tez jest klika PSL – zobaczcie jak sie nazywa komitet wojta KW PSL. A jak wam sie wszystko podoba to glosujcie po raz kolejny na obecnego i nienazekajcie

 101. Ale Pani jest ładna, aż miło popatrzeć na zdjęcie. Bardzo ładna twarz.

 102. Niech dziadek idzie wnuki bawic

 103. Panie Wojcie czas pakować swoje zabawki i do domu pora wracać. Szczery głos na Panią Ade, oby wygrała to może wreszcie się coś ruszy w tej Gminie bo chyba wszyscy mają dosyć przekrętów i matactwa.

 104. A Panią Kasię zapraszam na stronę internetową gminy jakie projekty są realizowane, ile ludzi już skorzystało z rożnych dofinansowań, czy Pani zapomniała , że pieniędzy z UE będzie mniej, tak się rzucacie na tę unijną kasę a zarazem wstydzicie się ze jesteście jej mieszkańcami. Żenujące.

 105. Czy znacie już obietnice przyszłej pani Wójt, głosowanie w ciemno nie znając osoby, nie wiedząc o jej osiągnięciach i porażkach to niebezpieczna zabawa w wybory. Najpierw zasięgnijcie języka ludzi z Ratusza, Kiernozi a później wybierajcie.

 106. Najgorzej jak ludzie wpadają z deszczu pod rynnę, łudząc się nadzieją , że coś się odmieni, obawiam się że to bardzo złudne. Ci co piszą , że w naszej gminie jest jak na Ukrainie to po prostu kłamią, co Wam jeszcze brakuje do oświetlenia, własne podwórka, nie ma dróg lokalnych? też znam tę gminę i nie mogę potwierdzić takich malkontentów, narzekaczy. Swoją drogą dla takiej początkującej Pani odpowiedniejsza byłaby gmina Chąśno, bo mniejsza, biedniejsza i dużo jest do zrobienia, chociażby rozwalenia struktur PSL obecnego wójta. Łatwiej pchać się na coś lepszego, gdzie jest niedużo do zrobienia.

  • Pani Adrianna mieszka w Gminie Łowicz, to jest jej Mała Ojczyzna. Domniemam, iż właśnie dlatego zdecydowała się na tą kandydaturę. A poza tym, nie wygląda na taką, którą by chciała iść na łatwiznę.

 107. Ciekawe czy potrafi dobrze słuchać i służyć? Dla partii to podstawa!

 108. Panie Wójcie (przekażcie proszę bo pewnie tego nie czyta) może jeszcze asfalcik na Otolicach przed wyborami to zagłosuje

 109. Jak leniwa posadka od 20 lat jest zagrozona to wszystkie chwyty dozwolone. Wójt nawet jak przegra to sobie poradzi bo juz swoje wzioł , ale ludzie od niego zależni, a jest ich cała szajka to już gorzej

 110. Pani Ado jestesmy z tobą

 111. Jeszcze kobiety nawet nie widzial a juz mu sie nie podoba , boją sie ze klika PSL sie rozbije , uklady ukladziki itp. reka reke myje Wszystko czego sie PSL dotkną obrucilo sie w ruine

 112. A mi Pani AK39 wygląda na kolejną nad wyraz ambitną i bez skrupułów. Czy to przypadkiem nie podopieczna naczelnika naczelników z łowickiego ratusza? Projekt z kurią i hotelem okazał się sukcesem p. AK39 czy zawalili inni jak zwykle?

 113. Nowa wersja “SŁUCHAM I SŁUŻĘ”.

  Żałosne!

 114. szkoda ze nie ma wykazu co gmina zrobiła w ostatnim czasie jakie inwestycje i gdzie , przecietny mieszkaniec nie wiem co sie dzieje w gmini, wiekszośc ludzi nie ma już nawet żadnych oczekiwań od wójta bo i tak wie ze Wójt nie słucha mieszkanców…. wiedza ci co przez wiele lat próbowali zalatwić jakąs droge lub chodnik wsystko rozbiło sie jak o beton

 115. Też kiedyś rozmawiałem z Pania Adą , bardzo konkretna i kontaktowa osoba . Z Panem Wójtem to niewiadomo jak rozmawiać taki juz jest pewny swojej wspaniałości

 116. W gminie łowicz nie pozyskuje sie chyba wcale zewnetrznych środków , przez co wszystkie inwestycje bardzo obciązaja kase urzedu. Niewystarczajaca ilosc środkow zmusza do podziału środkow – jednym mniej drugim wiecej – zawsze ktoś jest niezadowolony. … może ktos nowy , ten czy inny przynajmniej spróbuje cos zrobić w tej sprawie , nie wierze ze ktos kto siedzi tam 20 lat nagle sie obudzi

 117. Poznałam Panią Adę. Profesjonalna, sympatyczna i pełna energii zawodowo osoba. Ma większe jaja niż niejeden chłop. Gmina od lat jako obwarzanek miasta korzysta tylko z tego co oferuje Łowicz, sama nie dając mieszkańcom niczego. Ma Pani głos całej naszej rodziny. Powodzenia i do pracy. Prosimy o bezpieczną ścieżkę rowerową do Parku w Nieborowie gdyż wszystkie projekty i zezwolenia leżą i się kurzą – nie ma komu się za to zabrać.

 118. Dajcie już spokój temu wójtowi – coś tam zrobił lub nie zrobił ale więcej nie będzie zaskoczeń- dajcie mu kwiaty i podziękujcie niech wraca domu i odpoczywa , a nich ktoś nowy się wykaże w gminie

 119. Krzysztof R

  Moniko W. To sie Wójt nawydawał na te boiska!!!Tylko, ze nie swoich przeciez.O czym Ty piszesz 20 lat kandydatury..

 120. A co z tą pobudowaną kanalizacją w gminie? Dlaczego nie ma przyłączy do domów?

 121. Wójt, jak każdy czlowiek, wypala się z czasem…
  Po 20 latach nic nowego nie wymyśli, a Pani Ada, to pełna pozytywnej energii i wiedzy kobieta, której po prostu “się chce” ! Głos na Panią.

 122. a kto dał kasę na boisko w Wygodzie i Niedzwiadzie ? wójta ma też wsie które bardziej lubi musiało kosztować ze 100tys każde

 123. jeszcze nie wiadomo czy wygra , może wszyscy są zadowoleni z tego co jest, …która to straż dostała od obecnego wójta nowe auto strażackie a nie ma ich w żadnej akcji , samochód pięknie lśni w remizie

 124. Ale się narobiło!! Teraz Pilaszków będzie krainą Mlekiem i Miodem płynącą. Wreszcie straż będzie miała co chce w całej gminie będą rządzić.

 125. Mi wójt kilka lat temu powiedział ze jak chce mieć asfalt koło domu to się muszę przeprowadzić . wszystko jasne. dalej piach przed domem

 126. Straże dofinansowane?! Które I gdzie? Nie w tej gminie! Nowy samochód dla Bochenia z czego 500tys z gminnej kasy poszło co można było pozyskać duże środki z innych źródeł np europejskich. I z gminnych wyłożyć max 300tys jak większość gmin tak robi. To pisać i pozyskać się nie chce. Za długo przy stolku ten pan już jest. Czas na zmiany!

 127. Zdrajca Precz

  Dosyc wladzy tych Zdrajcow z Psl ,ktorzy wspolnie z Platforma trzymaja.Psl to jest partia Ludowa a wypieli D*pe na Polskich chłopów. Frajer na Frajera nie zagłosuje. Glos na Pania Ade.

 128. Głosuje na Adrianne

  Ogromne środki na Osp hahaha. Niedbalstwo niedbalstwo niedbalstwo.Nie podpinaj Straży pod te bzdury ktore piszesz.Panie. T

 129. Mieszkanka gminy Łowicz

  Panie,Tadeuszu dziwny żeby tak bogata Gmina jaką jest gm.Łowicz nie posiadała dróg asfaltowych placy zabaw przy szkołach czy tez oswietleniu.Przeciez mieszkamy w Polsce a nie na Ukrainie.bo nawet i tam maja astalt oswietlenie i place zabaw.

 130. Mieszkaniec

  W Tej Gminie, nic sie nie dzieje patrzac na pozyskiwanie środków z zewnatrz .Nie ma z kim rozmawiać i o czym.Jak Pan Wojt nie wymaga to i podwładni leżą. Głos na Panią.

 131. Marian Szczepanik

  wójt już wie jak to się robi, te inwestycje drogowe i inne jest dobrze trzeba to kontynuować

 132. co wy chcecie od wojta. wszedzie sa drogi asfaltowe chodniki oswietlenie. szkoly z pieknymi placami zabaw, ogromne dofinansowanie Strazy ochotniczych …co wiecej chciec od wojta.

 133. Jak ciezko jest w tej gminie cos zalatwic niechec na kazdym kroku .moze w koncu cos sie zmieni

 134. też by mi sie nic nie chciało jak bym 20 lat w jednej robocie siedział

 135. Pan Andrzej chyba i tak już chce odpocząć , widać ze zmęczony życiem , co miał zrobić to już zrobił, więcej nie potrafi albo mu się nie chce , Wygoda z Pania

 136. Krzysztof Jarzyna

  Łoj tera człowiek będzie czynścij gmine łodwiedzoł jak taka ładna paniusia za stołkiem zasiondzie.

 137. Gorzej nie będzie – , może tak samo a jest szansa że lepiej – głos dla Pani.

 138. Najmundrzyjszy Barylski! Dosyć, siedzi tam 20 lat, młoda, ładna zdolna, CZAS NA ZMIANE!

 139. Zielkowice okolice

  Głos n Panią Adrianne 🙂

 140. myślę że czas na zmiany z całym szacunkiem dla wójta, ale zagłosuję na tą kobietę.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.