Zmarła mieszkanka Skierniewic, która ucierpiała w wypadku drogowym, do którego doszło w poniedziałek, 16 października na autostradzie A2 w pobliżu Łyszkowic.

Policja, fot. arch. NŁ
Policja, fot. arch. NŁ

Wczoraj informowaliśmy o tym, że ciężko ranna kobieta została przetransportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Łodzi.

Do wypadku doszło 16 października przed godziną 9 na 389 kilometrze autostrady A2 w rejonie Łyszkowic.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym Audi 24-letnia mieszkanka Skierniewic, jadąc w kierunku Warszawy, z nieustalonych przyczyn zjechała z drogi, uderzając w barierki ochronne.

Na skutek zdarzenia kobieta została przetransportowana śmigłowcem do szpitala w Łodzi, gdzie po kilku godzinach zmarła. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, wykonali oględziny, ustalili świadków.

Śledztwo mające na celu ustalić przyczyny wypadku prowadzi Prokuratura Rejonowa w Łowiczu.

6 komentarzy

 1. statystyki nie kłamia, kobiety jezdza ostrozniej i mysla podczas jazdy. nie maja chorych ambicji bo ktos je wyprzedza i musza byc pierwsze

 2. Hej, mądrale. Nie chodzi o płeć, ale o wiek. Zauważcie, że większość wypadków powodują ludzie młodzi, którym wydaje się, że są już mistrzami kierownicy. Przy drogach Ziemi Łowickiej stoi co najmniej kilka krzyży, które zrozpaczona rodzina postawiła upamiętniając tych, którzy tam zginęli. I byli to wyłącznie młodzi faceci. A jak czasem wypadek spowoduje ktoś starszy, to siedząca przy laptopach młodzież natychmiast rzuca hasła: po sześćdziesiątce zabierać prawo jazdy. Za rok i za dwa lata wybory. Zabierzcie też babciom dowody, bo nie tak zagłosują.

 3. DO JASIEK
  zabrac mężczyzna prawo jazdy,ponieważ statystyki dowadza ze powodują o wiele więcej wypadków niż kobiety

  • Statystyki ??
   Jest więcej wypadków powodowanych przez mężczyzn ponieważ więcej jest kierowców tej płci. Po drugie jak się kobieta nie może zdecydować w które lewo jechać to wiadomo że ktoś jej w pupę wjedzie i wiadomo że wina jest tego drugiego. Także te statystyki może Pani sobie umieścić w dziale z dowcipami ?

 4. re Maciej
  Zabrać kobietom prawa jazdy

 5. 24-letnia kobieta, na dodatek zdaje się w bardzo zaawansowanej ciąży, pędzi na złamanie karku po autostradzie, traci życie (Panie, świeć nad Jej duszą). Czwórka młodych ludzi (portal nie podał dokładnie ich wieku) nie wyrabia fiatem punto na zakręcie, wpada na ogrodzenie, odjeżdżają już nie fiatem tylko karetkami, 23-letnia mieszkanka powiatu łowickiego fiatem gna na złamanie karku, wypada fiatem pandą z drogi, wali w drzewo. Na szczęście żyje. 26-letnia kobieta ma “czołówkę” w Parmie. Itd., itd. Proszę wyciągnąć wnioski.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.