Trwają próby modelek oraz przygotowania do festiwalu Kolej na Kobiety, który ruszy już w najbliższą sobotę, 9 marca. Rozpocznie się on od cieszącej się popularnością Gali Fashion Express, czyli pokazu mody z udziałem mieszkanek Głowna, które miały już okazję się poznać.

fot. Michał Kmieć

Przygotowania do jubileuszowej edycji festiwalu Kolej na Kobiety rozpoczęły się w minioną sobotę, 2 marca, pobytem uczestniczek w hotelu Hotelu Kasor w Cesarce. Podczas zgrupowania panie miały okazję wziąć udział w zajęciach integracyjnych “Find The Sense” prowadzonych przez Martę Górecką oraz skorzystać z relaksacyjnych warsztatów z wykorzystaniem kosmetyków aloesowych. Wówczas odbyły się także pierwsze próby do sobotniego pokazu mody.

fot. Michał Kmieć

We wtorek, 5 marca, uczestniczki rozpoczęły intensywny czas prób oraz przygotowań, które wieczorami odbywają się w miejscu festiwalu – Szkole Podstawowej nr 2 w Głownie.

 

fot. Michał Kmieć

Naszemu reporterowi, który udał się na jedną z prób uczestniczki powiedziały, że udział w wydarzeniu jest dla nich świetną zabawą oraz szansą na zwiększenie pewności siebie.

fot. Michał Kmieć

– W pokazie brałam udział już w zeszłym roku. Od tej pory jestem osobą bardziej otwartą i lepiej czuję się ze sobą. Festiwal podarował mi większą pewność siebie, dlatego w tym roku ponownie z radością wezmę w nim udział – powiedziała nam Dominika Karpik, mieszkanka Głowna, która w pokazie wystąpi jako modelka plus size.

Szczegółowy harmonogram wydarzeń dostępny jest na www.kolejnakobiety.pl . Wkrótce zamieścimy go także na naszej stronie internetowej.

1 komentarz

  1. bosze, wiecej pewnosci siebie… schudnac trzeba to i pewnosc siebie sie zwiekszy…