Dzisiaj, 13 lipca, ok. godz. 12.45 doszło do kolejnej kolizji na skrzyżowaniu przy ul. Ułańskiej w Łowiczu.

Policja przekazała nam, że 66-letnia kierująca Fordem Mondeo, jadąc ul. Topolową w kierunku Starościńskiej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 27-letniej kierującej Fiatem Seicento, poruszającej się ul. Ułańską. Obie kobiety są mieszkankami powiatu łowickiego.

To już kolejna kolizja w tym miejscu, w odstępie zaledwie kilku dni. Do poprzedniej doszło 4 lipca. Powód był ten sam: nieustąpienie pierwszeństwa.

Kolejna kolizja przy ul. Ułańskiej

26 komentarzy

 1. Progi zwalniące i po kłopocie .

 2. Kiedy Burmistrz przestanie katować mieszkańców Bratkowic znakami STOP???
  To że wychował się w systemie komunistyczno-stalinowskim
  to nie znaczy że ten system dalej funkcjonuje.
  Na pewno nie studiował preambuły obecnej Konstytucji RP!!!!

 3. Babcia pod 70-kę to już raczej rowerek

 4. To że ludzie nie przestrzegają przepisów to jedno a że rondo w tym miejscu by się przydało to druga sprawa.. ale kto to ma zrobić ?… nawet jak powstanie to rondo to będzie taka pitka jak wszystkie inne ronda w Łowiczu ,bo projektant tych rond to skończony debil bez wyobraźni

 5. Na tym skrzyżowaniu ustawiono znaki STOP. Znak STOP oznacza,że należy się zatrzymać,a następnie ruszyć.Część kierowców tego nie robi.Jednocześnie obowiązuje zasada ograniczonego zaufania.Jeżeli ktoś ma pierszeństwo ,to w takiej sytuacji, można zmniejszyć prędkość,lub hamować.To nie jest wina skrzyżowania,tylko kierowców,którzy nie przestrzegają przepisów,nie widzą znaków.

 6. Co nie tak z tym skrzyżowaniem? Czy tam ludzie tracą orientację?

 7. Nie wierzę dwie kobiety się zderzyły haha dobre obie nie powinny wyjeżdżać na drogi !!! Dwa auta mniej na drogach a tak poważnie tam są znaki oznakowanie pionowe poziome więc w czym jeszcze szukać przyczyny???

 8. Janusz z Wiskiennicy

  A Pan Siewiera taki film nakręcił. Z drona. Że rondo będzie w tym miejscu. Film ładny, Pan Siewiera ładny – tylko ronda nie ma

  • Łowiczanka

   Racja Panie Janku, oni gotowi niejedno pokazać żeby…. Wszyscy wiemy. Szkoda gadać. Tak jak w Warszawie. Miało być eko, dużo drzew, podziemne parkingi a co jest Ch.. D.. i kamieni kupa

 9. Mądrala

  Faktem jest że chamstwa coraz więcej na drogach. Ostatnio popularny agresor w okolicach Wielunia. Jest nas więcej i większość nie liczy się z innymi bo ma lepszą furę(ale że pusto pod czapką to już inna sprawa). Ważne żeby się szanować na drodze i nie traktować innych jak coś gorszego.

 10. Zenek Zenus

  Znowu na Ułańskiej? To wszystko przez ułańską fantazję.

 11. Postawić światła i sprawa załatwiona.

 12. Cześćraf

  Baby nie mia jeździć

 13. Jak to co? To tam powinno być rondo. W godzinach rannych przejechać przez to skrzyżowanie to tragedia.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.