Już dzisiaj 12 lipca o godz. 18 stowarzyszenie Łączy nas Łowicz udostępni na plaży miejskiej nad Bzurą kolejną porcję „W dechę mebelków”, czyli ławek i stolików wykonanych z palet. Otwarciu strefy wypoczynkowej towarzyszyć będzie wakacyjna muzyka wykonywana na żywo przez DJ-a, a także poczęstunek lemoniadą.

W ubiegłym roku na plaży na plaży nad Bzurą ustawione zostały stoliki z parasolkami, a członkowie Łączy nas Łowicz wykonali siedziska ze skrzynek i palet. Fot. Mirosława Wolska-Kobierecka

Od tej pory meble wykonane z palet staną się stałym elementem wyposażenia plaży nad Bzurą, nie będą nigdzie chowane na noc. – Wstawiamy dzisiaj 8 ławek, 4 stoliki, kilka innych akcesoriów i doniczki ze skrzynek z kwiatami, na granicy plaży – informuje nas Krystian Cipiński.

Wszystkie meble zostały wykonane samodzielnie przez członków stowarzyszenia Łączy nas Łowicz. W ten sposób chcą pokazać, że małym kosztem można zmieniać przestrzeń miejską. – Meble zrobiliśmy sami. Trwało to dosyć długo, bo w ostatnim czasie albo padało, albo były upały, albo mało kto miał po prostu czas, ale finalnie dziś wszystko udostępniamy mieszkańcom na cały rok! – mówi Krystian Cipiński.

Przypomnijmy, że członkowie Łączy nas Łowicz po raz pierwszy udostępnili meble z palet do dyspozycji mieszkańców w ubiegłym roku. Większość z nich uległa już zniszczeniu, dlatego w tym roku przygotowali kolejną turę.

Palety i skrzynki do posiedzenia nad Bzurą

4 komentarze

  1. Mandacik to Cipson dostanie jak ktoś zrobi sobie krzywdę tymi mebelkami bez atestu…. duża odwaga w dobie pozywania wszystkich za wszystko

  2. Cipson,ty też jesteś”w deche”aby błysnąć!

  3. To dobrze że coś takiego będzie,ale co z tego jak zaraz łowicka patologia z wieśniakami to rozwali,bo nie umieją nic uszanować tylko zniszczyć,bo przecież to nie moje i nie za moje .

    • Jak to rozwali???? To nie ma tam stróży? Przyczaić wandali i mandacik w wysokości 10 tysi i po sprawie.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.