W Starostwie Powiatowym w Łowiczu trwa rozpatrywanie wniosku ws. wydania pozwolenia na budowę wieży telekomunikacyjnej wraz ze stacją bazową telefonii komórkowej w Niedźwiadzie w gminie Łowicz. Inwestorem jest firma Electronic Control Systems S.A.

– Wobec często zdarzających się protestów przy tego typu inwestycjach zapraszamy zainteresowane osoby do Starostwa Powiatowego w Łowiczu celem zapoznania się z dokumentacją – ogłoszono na stronie gminy Łowicz.

Przypomnijmy, że na przełomie czerwca i lipca, z niezadowoleniem spotkała się budowa podobnej wieży komórkowej sieci Play w Zielkowicach, tyle że wiadomość o jej powstaniu mieszkańcy powzięli, gdy na placu budowy pojawiła się żółta tablica informacyjna i zaczęły być zwożone elementy konstrukcji.

Obszernie na ten temat jutro w Nowym Łowiczaninie.

Zielkowice przeciwko budowie masztu i likwidacji przejazdów kolejowych

9 komentarzy

  1. Dzień dobry, właśnie zderzyliście się Państwo z betonowym murem. Mieszkańcy jednego z inowrocławskich osiedli również walczą z tym samym problemem od pół roku. Chętnie dzielimy się zdobytym doświadczeniem i wymieniamy poglądy. Tylko kolektywne działanie może pokonać wroga, którym jest w tym przypadku ogromna firma. Zapraszamy na naszą stronę: https://www.facebook.com/Maszt.protest/ Lajkujcie, komentujcie, piszcie prywatne wiadomości. Telewizje ogólnopolskie ignorują ten temat z uwagi na rynek reklamowy. Musimy być RAZEM!

  2. Ciemnogród, każy krzyczy, że to szkodliwe ale nie wytłumaczy dlaczego, bzdury, lokalne opowieści. Jest XXI wiek a tutaj taka paranoja. Chodzi o zazdrość i kase bo ten na czyim polu to postawią jest zarobiony a resztę to boli.

  3. Jeszcze te wszystkie maszty bokiem ludziom wyjdą a potem się dziwią taki młody a już taki chory i umarł. Telefon każdy wie jaki jest szkodliwy ale zawsze można go wylaczyc a masztu jak go uruchomiła to już nie wyłącza

  4. A czy ten BTS play w Zielkowicach już działa?

  5. Na budynku starostwa też stoi antena.Najśmieczniejszj jest to że wszyscy chcą mieć dobry zasięg,ale anteny niech są u sąsiadów

  6. A na szpitalu te anteny to dla zdrowotności??????

  7. Jak postawili maszt u Biskupa nikt nie protestuje.

  8. EEEEEEEExtra

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.