Podczas długiego weekendu funkcjonariusze „drogówki” częściej niż zwykle sprawdzają prędkość, czego efektem są kolejne zatrzymania praw jazdy na trzy miesiące ze względu na rażące przekroczenia prędkości.

Policja, fot. arch. NŁ
Policja, fot. arch. NŁ

15 sierpnia w ciągu zaledwie 6 godzin (pomiędzy godz. 7.01 a 12.55) , na terenie powiatu łowickiego były 4 takie przypadki. Na ulicy Poznańskiej w Łowiczu, w terenie zabudowanym, złapani zostali: 33-letni mieszkaniec Sochaczewa – 103 km/h, 64-letni mieszkaniec Kutna – 108 km/h oraz 24-letnia mieszkanka województwa kujawsko-pomorskiego – 101 km/h.

Z kolei w Gągolinie na drodze powiatowej wpadł 29-letni mieszkaniec powiatu łowickiego, z prędkością 106 km/h, także w terenie zabudowanym.
Policyjna akcja „Sierpniowy weekend 2019” potrwa jeszcze do niedzieli.

4 komentarze

  1. BRAWO. Zatrzymujcie dalej BANDYTÓW drogowych, bo kierowcami ich nazwać nie można.

  2. Policja tylko na drogach umie stac. Najłatwiej jest zatrzymać kierowcę bo nie ucieknie. Łowicka policja, zwłaszcza drogowa nie ma czym się chwalić to nawet taki leszcz jadący 102 lepszy jest niż złapany złodziej.

  3. Łowiczanka

    Brawo! Kontrolujcie! Jeszcze tym małolatom tez kontrolować. Prawo jazdy od miesiąca np ,auto mamusia z tatusiem kupili a ten król szos! Więcej kontroli, centrum,wyjazdowki z Łowicza.

  4. czy istnieje cos takiego, jak rażące przekroczenie PRĘDKOŚCI???

    z DEFINICJI PRĘDKOŚCI WYNIKA, ŻE NIE, a zatem ten termin został wymyslony przez urzedników do ściągania mandacików 🙂

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.