W opłakanym stanie od kilku dni znajduje się altana rekreacyjna położona w okolicy parku linowego przy ul. Plażowej w Głownie. Najprawdopodobniej obiekt padł ofiarą wandali. To już kolejne takie zdarzenie, odkąd altany pojawiły się w naszym mieście.

Z daleka obiekt wygląda normalnie, jednak każdy, kto zdecyduje się przejść w jego pobliżu z łatwością zauważy porozrzucane wokół cegły, uszkodzoną konstrukcję grilla i pogięty ruszt, a nawet rozłupane elementy drewniane, podtrzymujące obiekt.

Niewykluczone, że do uszkodzeń doszło w czasie bójki, jednak większość szkód wskazuje na zamierzone działanie. Tak dużego spustoszenia dokonać można było jedynie dewastując mienie z dużą siłą, np. kopniakami lub wykorzystując w tym celu ciężkie narzędzia. Sprawę zgłoszono już na policję. Ewentualni świadkowie plenerowych zabaw, do jakich dochodziło w tym miejscu w ostatnich dniach proszeni są kontakt z policją.

To już kolejny akt wandalizmu w Głownie. O innych czytaj:

Głowno: zdewastowano grill nad zalewem

Okręt piratów na plaży znów uszkodzony

Głowno: zdewastowany okręt, uszkodzone ogrodzenie

16 komentarzy

 1. Czytam i smiac mi sie chce. Mieszkam gdzie mieszkam i nawet wulkanizator, ktory ma zaklad w namiocie ma kamery. W najmniejszej restaur sa kamery, a w 15 tys miescie gdzie setki tys zlotych zostale wydane z naszych podatkow, nie ma kamer, smiech na sali. KAMERY D E B I LE! + ten kto to planowal i wykonywal powininem miec do d nakopane. TO MA BYC WYKONANE Z TAKIEGO MATERIALU, ZEBY PO WANDALIZMIE TRZEBA BYLO TYLKO UMYC MYJKA I CO NAJWYZEJ POMALOWAC. Co do druzjiej z vostoka – pala, wiecej patroli i deportacje. Spokoj bedzie.

 2. Tracy Lovelock

  It’s a sad state of affairs that our gentle town has to be ruined by visitors. 😞

 3. Wiecej ukraincow
  Piją biją się siedzą tam do polnocy,i uważają że wszystko im wolno.Niedlugo będą rzadzic wszystkim.

  • Burmistrz poleca czytanie książek.

   • A do czego innego ten pasożyt sie nadaje,poza wyciaganiem kasy od mieszkancow za wywoz smieci bo trzeba przeciez Na Ukraincow sie zrzucac,ktos musi za ich smieci placic.

 4. Ciekawe jak długo postoją hamaki, które mają tam powstać w ramach budżetu obywatelskiego

  • Pewnie sezonu nie wytrzymają. Niestety ale trzeba to brać pod uwagę wnioskując do budżetu obywatelskiego.

  • niestety ja już pisałem o tym ze to jak strzał w kolano takie leżaki hamaki w miejscach gdzie nie ma monitoringu i pomysłodawca tego projektu powinien się zastanowić bo troszkę przesadza widać właśnie jak beda wygladac lezaki i hamaki

 5. Myślę, że zamiast altany z grillem trzeba tam nasrać na sam piach. Będzie spokój.

  • Pieknie powiedziane. Widac ze bez monitoringu nic na dluzsza mete nie przetrwa,tak samo bylo na plaży z zamkiem. Po jakiego …. tam przylazicie jesli nie potraficie sie zachowac?

  • Przecież tam już jest w koło nasrane bo oczywiście żadnej dostępnej toalety nie ma, a jak się siedzi tam pół nocy to potrzeby gdzieś trzeba załatwić

 6. Mieszkaniec

  Dzicz.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.