Pikniki rodzinne w ostatnią sobotę sierpnia na os. Dąbrowskiego w Łowiczu mają już swoją tradycję. Dzisiejszy (26 sierpnia) został jednak zorganizowany z większym niż zwykle rozmachem, dzięki wsparciu ŁSM, która w tym roku obchodzi 60-lecie istnienia oraz dzięki innym sponsorom.

Impreza rozpoczęła się o godz. 13. Przybyłych powitali animatorzy zaproszeni do prowadzenia zabaw i konkursów: Joanna oraz Marcin Gałka-Walczykiewicz z Pogotowia Artystycznego oraz Ryszard Szmajdziński – przewodniczący Zarządu Osiedla Dąbrowskiego i Armand Ruta – prezes Łowickiej Spółdzielni Mieszkaniowej.  

Na rozpalonym grillu piekły się kiełbaski i kaszanki. Do degustacji były też ciasta, owoce i wata cukrowa. Przyswojone kalorie można było spalić czy to na trampolinach – pokazowe zajęcia fit and jump prowadziła Katarzyna Słoma, czy w konkursach, które prowadziło Pogotowie Artystyczne.

Aktywności ruchowych nie brakowało, było m. in. przeciąganie liny, taniec kowbojski, wyścigi rydwanów oraz cyklistów – na czas. 

1 komentarz

  1. Dlaczego redakcja portalu lowicz24.eu robi ze mnie debila i każe do komentarza wypełniać głupawe rebusy!!! Komentarz dotyczy leniwego lub złośliwego urzędnika, policjanta lub nauczyciela. Z czyich pieniędzy dostają oni wynagrodzenie? Z naszych podatków. Dotarło to do urzędników Urzędu Skarbowego i ich komentarze nie dotyczą. Czyżby tylko tam pracowała inteligencja? Uczyć się w Urzędzie Skarbowym.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.