Piątkowy wieczór, 20 października 2017 roku, zgromadził jedenastu uczestników gry w darta. Spośród nich najszczęśliwszą rękę do rzucania miał Artur Siekierski, który został zwycięzcą 4. turnieju XIX edycji Otwartych Mistrzostw Łowicza w darcie 501 d.o. Drugie miejsce w rozgrywkach zajął Jacek Kocus, zaś na trzeciej pozycji uplasował się Marcin Wroński. Turniej rozgrywany był w systemie “do dwóch zwycięstw”.

Na dalszych pozycjach znaleźli się kolejno: Sylwester Grzanka (4), Michał Kryszkiewicz i Artur Wójcik (5-6), Marcel Wolski i Kamil Kryszkiewicz (7-8) oraz Bogdan Adamczyk, Zbigniew Kuś i Bogusław Zagawa (9-11). Dwaj ostatni panowie w barze Maja zagrali po raz pierwszy.

W klasyfikacji generalnej liderem rozgrywek jest obecnie Kocus, który uzbierał łącznie 64 punkty. Na drugie miejsce “wskoczył” Wroński, mający dziesięć punktów straty do lidera, zaś Grzanka nadal pozostaje na pozycji trzeciej z 42 punktami na swoim koncie.

Kolejne spotkanie odbędzie się już za tydzień, 27 października 2017 roku.