Do kolizji rowerzystki z pieszą doszło dzisiaj, 28 lipca, o godzinie 19.50 na ul. Mostowej w Łowiczu, w pobliżu skrzyżowania z ul. Starorzecze.

Dokładny przebieg kolizji jest jeszcze wyjaśniany przez policję. Wiadomo, że piesza nie ucierpiała, natomiast rowerzystce pomocy udzielił Zespół Ratownictwa Medycznego.

7 komentarzy

 1. Szkoda,że nie widzisz jak kierowcy wyjeżdżając z drogi podporządkowanej wymuszają pierwszeństwo,niemal najeżdżając na rowerzystów lub nie patrząc nawet nie zatrzymują się przed padami.Korzystam z obydwu środków lokomocji,więc jestem bezstronny.Janusz uważa,że droga tylko dla niego,ciekawe,ile ma mandatów.

 2. Najwyższa pora aby policja zaczęła zwracać uwagę na rowerzystów bo większość z nich nie ma pojęcia o przepisach ruchu drogowego

 3. Dużo rowerzystów jeździ po chodnikach i przejściach dla pieszych, natomiast piesi się ich nie spodziewają i dochodzi do takich zdarzeń.

 4. Janusz co ci się stało zły dzień czy coś z głową? Ludzie na rowerach według ciebie do kasacji piesi też….czyli wychodzi że po Łowiczu tylko samochodem wolno się poruszać…..

 5. ratuje nas jedynie rondo lub swiatła

 6. Krowy na rowerze uważają że są księżniczkami łowickimi. Cała jezdnia należy do świętej krowy na rowerze.
  Co zrobił w tej sprawie książę łowicki naczelnik Mariusz Kajewski? Skutki widać!!!
  Co zrobił w tej sprawie książę łowicki naczelnik Mariusz Boczek z gamoniami dzielnicowymi?
  Skutki to rozjechana piesza!!! Ale to też święte krowy!!!.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.