Do kolizji drogowej, w której uczestniczyło 7-letnie dziecko pochodzenia romskiego doszło dzisiaj, 2 marca, na os. Reymonta w Łowiczu.

Policja, fot. arch. NŁ
Policja, fot. arch. NŁ

Z ustaleń policji wynika, że zdarzenie przebiegało w ten sposób, że 7-latek uderzył swoim ciałem w bok jadącego z niewielką prędkością samochodu. Na szczęście nic mu się nie stało. Jak doszło do zdarzenia, nie wiadomo. – Jak to dzieci… – komentuje sprawę policja.

Za kierownicą Audi A3 siedział 75-letni mieszkaniec powiatu łowickiego, był trzeźwy.

9 komentarzy

 1. A może by tak mops czy sąd rodzinny zainteresował się sytuacją bo chyba 7 – letnie dziecko powinno być pod opieką dorosłych? Jak to chodzi o tego małego grubego to on całe dnie szwęda się po osiedlu i niejednemu kierowcy stracha napędził bo włazi prosto pod samochód

  • Te dzieci ciągle same chodza po tym osiedlu, nie uważają wcale na innych. A rodzice tylko z okien wyglądają. Mam 7 letnia córkę i nie wyobrażam sobie żeby tak “latala” sama wszędzie jak te dzieci.

 2. Czy autorka tego newsa ukończyła jakąś szkołę. Trzeba trochę logicznie pisać. Co to znaczy wg pani autorki “dziecko uderzyło swoim ciałem w..samochód”?

  • człowieku!!! Normalnie wbiegł ale nie trafił przed samochód tylko walnął w bok samochodu. Tak trudno to ogarnąć rozumem? To nie facebook tu nie trzeba komentarzy debilnych na wyścigi pisać…

 3. A jakie ma to znacznie że to romskie dziecko bo nie rozumiem dziecko narodowści polskie zachowało by się inaczej?

  • Ma to znaczenie bo to konkretne romskie dziecko w okolicach Reymonta chodzi samopas bez przerwy ….. A Polski 7latek w 99,9% szans był by w tym momencie na mieście na ulicy pod opieką dorosłej osoby.

 4. Pietrek

  Nie rozumie!Czym uderzyl w Audi 7-latek?Autem,rowerem czy…glowa?

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.