Sala gimnastyczna Pijarskich Szkół Królowej Pokoju zamieniła się dzisiaj w salę koncertową podczas występu zespołu Arka Noego. Publiczność w zdecydowanej większości stanowiły dzieci.

Koncert zespołu Arka Noego
Koncert zespołu Arka Noego

Koncert został zorganizowany przez Stowarzyszenie Tradycja i Pamięć w ramach obchodów 100 rocznicy odzyskania niepodległości. Uczestnicy koncertu otrzymali bezpłatnie wyjątkową publikację – śpiewnik patriotyczny, w którym można odnaleźć najważniejsze polskie pieśni, wraz z krótką historią powstania i innymi ciekawostkami.

Podczas koncertu była możliwość zaśpiewania kilku pieśni razem z zespołem.

Stowarzyszenie Tradycja i Pamięć to organizacja mająca na swoim koncie m.in. dwukrotne zorganizowanie Biegu Pamięci “Tropem Wilczym” oraz czterokrotne przeprowadzenie Festiwalu Historycznego “Tradycja i Pamięć”, który swym zasięgiem obejmuje województwa łódzkie i kujawsko-pomorskie.

Arka Noego to zespół dziecięcy prowadzony przez Roberta „Litzę” Friedricha. Bliżej go raczej przedstawiać nie trzeba.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć i filmów.

13 komentarzy

 1. Maciek śpiewa w podobnym temacie “nie proś do siebie złych mocy”
  https://www.youtube.com/watch?v=6HWvHcvXV1Y

 2. Skoro koncert organizowało Stowarzyszenie, to czemu gburmistrz Wolski zrobił sobie na fanpejdżu wywiad? Skoro taki fan to prywatny profil trzeba było wrzucić a nie ten wyborczy. Nieładnie !

 3. Szkoda,ze pół sali było puste. Taki zespół powinien zapełnić całą salę, ale faktycznie mało kto wiedział

 4. Super było tylko szkoda, że dopiero przed wyborami serwują nam takie atrakcje.

 5. Głosujesz na Wolskiego a wybierasz misiewicz Kasiorka. Taka dobra zmiana ?

 6. Super inicjatywa! Pamiętam gdy słuchałam tego jakieś 15 lat temu. Byłam z córką teraz na koncercie i power dosłownie taki sam 😀

 7. Informacji o koncercie było sporo a sam koncert był mega super! Oby więcej takich. Lepsze niż Zenki Martyniuki. Piątka dzieciaki!

 8. Były ogłoszenia w internecie i plakaty. Koncert superrrrr!!!!!

 9. U nas w przedszkolu był plakat

 10. Ja widziałam w złobku :p

 11. Mam pytanie. Czy Stowarzyszenie Tradycja i Pamięć organizowało koncert dla siebie i bliskich? Czy koncert był dla wszystkich? Moje dziecko chodzi do pijarskiej i nie widziałam nawet jednego plakatu, że będzie taki koncert.

  • W kościele są równi i równiejsi – hierarchia ! Jedni moga więcej, a inni mniej. Jedni mają dostęp do… a inni nie mają dostępu.