180 biletów zostało w sprzedaży na zapowiadany od początku wakacji „koncert niespodziankę”, w ramach którego na dziedzińcu Łowickiego Ośrodka Kultury zagra dla nas Kękę – jeden z czołowych reprezentantów polskiej sceny hip-hopowej.

Wydarzenie, wzbogacone jeszcze o dodatkowe atrakcje, rozpocznie się już w najbliższy piątek, 31 sierpnia, o godz. 20.00.

– Po dwóch latach wraca do Łowicza z nowym materiałem Kękę. Na scenie w tym dniu również Green i DJ Cider – czytamy w zapowiedzi koncertu na stronie ŁOK. Bilety w cenie 20 zł są do kupienia w kasie kina Fenix lub na stornie www.lok.art.pl. W dniu koncertu ich cena wzrośnie do 30 zł.

Jako support wystąpi polsko-włoski zespół wykonujący muzykę hip-hopową Gruppo Tredici (Weed Carier & Dennis & Ganjazi) z Sochaczewa.

Ok. godz. 21.30, tuż przed koncertem gwiazdy wieczoru – rapera występującego pod pseudonimem Kękę – mistrzowskie triki YoYo zaprezentują reprezentanci Łowicza: Marcel Ołubek, finalista programu „Mam talent!” i Kacper Pałatyński, Mistrz Polski i Europy juniorów w yoyo.

Przypomnijmy, że organizacja hip-hopowych koncertów na zakończenie wakacji stało się już niemal tradycją na dziedzińcu ŁOK. W poprzednich latach grali dla nas m.in. O.S.T.R. i Quebonafide, a każdego z nich przyszły słuchać tłumy młodych ludzi.

Komentowanie nie jest możliwe.