W niedzielę, 10 marca, sala barokowa łowickiego muzeum nie pomieściła wszystkich chcących wysłuchać koncertu z okazji Dnia Kobiet. Część osób musiała zadowolić się miejscami stojącymi w przedsionku, który do niej prowadzi.

Koncert w wykonaniu młodych, utalentowanych muzyków z kwintetu wokalno-instrumentalnego „Klasycznie niepoważni” zapewnił słuchaczom doskonałą rozrywkę. Grupa zaprezentowała na początek dwa utwory z opery Carmen Georges’a Bizeta, uwerturę i arię torreadora. Później wykonali m.in. „Umówiłem się z nią na dziewiątą” z repertuaru Eugeniusza Bodo, „Tango Milonga” z repertuaru Mieczysława Fogga, a także „Brunetki, blondynki” z repertuaru Jana Kiepury. Muzycy zaprosili publiczność do wspólnego ich śpiewania.

1 komentarz

  1. TRUSKAWKA

    Koncyrt ze wzg. na miejsce i liczbę kobiet nie wiem po co meskie plemie przyszło wyszedł kiczowato.Salka mała, bez akustyki i klimatyzacji, okna pozabijane.Ludzie się dusili, męczyli na stojaka, jakby nie można było zrobić koncertu tylko dla kobit w odpowiednio dużej sali np. łoku, itp.Facetów zaprosić na następna niedzielę.KJK rusz wryszcie głową izaczym coś dla zaściankowej biedy zorganizujesz to pomyśl.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.