W najbliższą sobotę 3 listopada o godz. 17.00 w sali kina Fenix odbędzie się specjalny koncert Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego. Na wydarzenie obowiązują bezpłatne wejściówki, które można odbierać w kasie Łowickiego Ośrodka Kultury (ilość miejsc jest ograniczona pojemnością sali).

Łowicki Ośrodek Kultury. Zdjęcie zastępcze

Koncert został przygotowany, by świętować aż trzy rocznice: 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę, 100-lecia powstania 10 Pułku Piechoty oraz 10. rocznicę powstania Stowarzyszenia Historycznego im. 10 PP w Łowiczu.

Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego wykonuje pieśni patriotyczne, historyczne, religijne, a także posiada bogaty repertuar operowy, operetkowy i musicalowy. Zespół uczestniczy w uroczystościach państwowych, zapewniając oprawę artystyczną rocznic historycznych i patriotycznych, jak również prezentuje w kraju i za granicą różnorodne koncerty, widowiska i spektakle artystyczne.

Sobotnie wydarzenie w kinie Fenix jest wspólnym przedsięwzięciem Stowarzyszenia Historycznego im. 10 PP w Łowiczu, Urzędu Miejskiego i Łowickiego Ośrodka Kultury.

1 komentarz

  1. Może proszę uaktualnić informację, mianowicie wejściówki zniknęły już w sobotę po 10 min. Nie było chyba sensu w ogóle o tym pisać, a tylko po wydarzeniu wklepać zdjęcia i wzmiankę, że koncert się odbył.