Troje kandydatów do Sejmu z pierwszych trzech miejsc na liście Lewicy w okręgu sieradzkim oraz ich sympatycy stawili się dzisiaj, 21 sierpnia, na konferencji prasowej na Starym Rynku w Łowiczu.

Paulina Matysiak (Lewica Razem), Cezary Olejniczak (SLD) i Wiktor Idzikowski (Wiosna) mówili o tym, że nie można pozwolić na to, by Polska pozostawała jedynym w Europie krajem bez lewicy w parlamencie, a także by jedna partia (Prawo i Sprawiedliwość) mogła robić w kraju wszystko, co jej się podoba.

Program wyborczy, jak i pełna lista kandydatów w okręgu, ma być wkrótce przedstawiona podczas konferencji w Sieradzu. Co do wyborów do Senatu to Lewica jest gotowa poprzeć kandydatów zaproponowanych przez inne formacje opozycyjne, ale pod warunkiem, że będą to osoby gwarantujące realizację realizację ważnych dla lewicy postulatów.

53 komentarze

 1. Może wszystkich było kilku 😂😂 Topnieje ta czerwona prorosyjska formacja. Ostatnie podrygi. Pamiętamy. Nadszedł czas prawdziwie biało-czerwonej zmiany.

 2. Czytam te wypociny i włos stają mi dęba.Nasuwa się jedna myśl.Polska to piękne słowo i na jakiś czas tzn dotąd aż zmądrzejemy nie powinniśmy się tak nazywać na ten czas powinniśmy się nazywać /państwo 500 300 plus/.Pis pluje nam w twarz robi wały jakich nawet komuchy nie robiły a zwolennicy mówią że deszcz pada najważniejsze jest że dają a że drugą ręką zabierają z naddatkiem to się nie liczy.

 3. Ludzie nauczcie się że PiS ,Po, PSL , Lewica to są partię lewicowe , postkomunistyczne. Niczym się nie różnią . Raz My , Raz Wy. #Magdalenka

  • To prawda – przecież PiS ma program lewicowy (socjale itp.).

   • Szkoda że typowo lewe partie SLD PO KO KO PSL nie miały żadnych socjalnych programów. PO zabrało zasiłek pogrzebowy zwiększyło bezrobocie zadłużyło kraj. To był ich Socjal 😂😂 Teraz Angela żeby zapobiec recesji w swoim kraju chce skopiować socjal w wykonaniu jedynej polskiej Partii PIS.

 4. Pozdrowienia dla wszystkich mądrych ludzi, którzy chcą głosować na Lewicę!
  Drodzy zwolennicy PIS-u ,500+,300+ zamknęło Wam oczy i umysły.

 5. Jak to mówią czerwona i tęczowa zaraza w Łowiczu? A to nie wiedzą że Łowicz jest prawy.

  • Spoko, Magda a kto na nich głosuje??? Dzieci i wnuki komuchów którzy niegdyś mordowali i gnębili tych którzy przeciwstawili się reżimowi radzieckiemylu. Teraz jeszcze doszli do nich tęczowi dewianci którzy z biustonoszem i durszlakiem na łbie robią przedstawienie lepsze niż kabaret 😂😂😂😂😂

   • do Radosław

    Twoje wyobrażenie o wyborcach lewicy jest zamknięte w ciasnym, ciemnym pomieszczeniu 😂.
    Czas otworzyć okna i przewietrzyć ten zaduch i pozbyć się z umysłu stęchlizny 🙃.

   • Dobrze że Ty masz umysł przewietrzony 😂😂😂. W przeciągu nie stój Mędrcu 😂😂😂😂

   • do Radosław

    Dobrze nietolerancyjny homofobie 😁. A jak Twoje dziecko okaże się inne to co… 😀?

   • Takie choroby leczy się. Nie ma w mojej rodzinie tego typu odchyleń. Zamartw się o własne pociechy 😊

 6. Lw czy jesteś zdrowy umysłowo??????

 7. Zagłosuje na pana Czarka, pomimo tego że bliżej mi do PiSu. Znam go osobiście i wiem że to dobry czlowiek.

 8. coś mało tych czerwonych pajonków 🙂

 9. Napewno nie będę głosował na panią Matysiak. Mieszka w Warszawie i ona ma reprezentować nasz region?

 10. Glosyluje na Lewice!To jedyna formacja,ktora odsunąć może od dojenia klechow i wszelkiej maści zboczencow w kieckach.Pis i Po razem z pslem ida do sejmu aby doić kase dla swoich !Lewica ma glos calej mojej rodziny,dość licznej!

 11. Jeszcze lewych brakuje. Poprzednicy członków tej partii mieli na sumieniu swoich rodaków. Pamiętamy stan wojenny 81 i krew na rękach czerwonych sprzedawczyków. Nigdy nie zagłosuję na szubrawców.

  • Lena,twoj pis eliminuje wszystkich niewygodnych swiadkow!Lepper,Kostecki i inni swiadkowie zeznajacy w sprawie”zabaw erotycznych”Kuchcińskiego nie żyją!Ciekawe kiedy “popełni samobojstwo” Marek Falenta,ktory na zlecenie pisu nagrał politykow uSowy!Pisowskie standarty made in Białoruś!

 12. Wyrzutki polityczne. A Olejniczak to niech się weźmie za uprawę ziemi a nie do sejmu się pcha

 13. Katolik, Polak, biały, patriota

  Z racji tego, że PiS kłamie, rozmontowuje trójpodział władzy, łamie konstytucję wycisza niewygodne afery oraz – co najgorsze – przymyka oczy na nietolerancję (szczucie, słowna agresja, deprecjonowanie kogoś kto jest w jakiś sposób inny) NIE ZAGŁOSUJĘ NA PiS.
  Z racji nijakości PO również na nich nie zagłosuję.
  GLOSUJE NA LEWICĘ!

 14. Dawniej sierpem i młotem, sojuszem robotniczo-chłopskim, zbieraniem stonki, a teraz transformują Jasia w Małgosię. Marność.

 15. Nie głosujcie na Lewicę! Tylko PiS!

  • Bratkowiczanin

   Bloomberg: Kampania oszczerstw
   “Czołowy urzędnik polskiego Ministerstwa Sprawiedliwości podał się do dymisji w obliczu oskarżeń, że prowadził kampanię oszczerstw przeciwko sędziom krytykującym rząd” – tak o sprawie Łukasza Piebiaka pisze natomiast Bloomberg.
   Portal dodaje, że skandal to kolejny przejaw “odchodzenia Polski od liberalnych i demokratycznych wartości Unii Europejskiej”.
   Bloomberg przypomina też, że w ubiegłym miesiącu Komisja Europejska wysłała do Warszawy ostatnie ostrzeżenie dotyczące “nowego reżimu dyscyplinarnego dla sędziów”, grożąc wszczęciem kolejnego procesu przeciwko Polsce.
   Głosuję na Lewicę.

   • Bratkowiczanin

    – To coś zatrważającego, coś co absolutnie zmusza do zastanowienia się na jakim poziomie jest nasze państwo, co się dzieje z Polską. W tym ministerstwie coś jest, a ja się boję, że nie tylko w ministerstwie – mówi Gazeta.pl były prezes TK, a w przeszłości także RPO, prof. Andrzej Zoll, komentując sprawę Piebiaka.
    Głosuję na Lewicę.

   • Bratkowiczanin

    -Ta sprawa świadczy o tym, że osoby sprawujące u nas władzę, nie ograniczam tego tylko do Ministerstwa Sprawiedliwości, stawiają na pierwszym miejscu politykę. Chcą zbudować w Polsce system oparty na zasadach politycznych a nie na zasadach prawnych – stwierdza prof. Zoll.
    Głosuję na Lewicę.

 16. Kiedyś lewica miała czerwone barwy a teraz ewidentnie już tęczowe

 17. A z kim oni prowadzili konferencje? Sami z soba?

 18. dużo,dużo was

  Obraz nędzy i rozpaczy.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.