Co roku na procesji Bożego Ciała w Łowiczu powstają setki, a pewnie nawet tysiące zdjęć. Teraz ich autorzy mogą wziąć udział w ogłoszonym przez burmistrza konkursie i wygrać atrakcyjne nagrody.

Fot. Archiwum NŁ

Wystarczy wykonać ciekawe ujęcie, obrazujące procesję Bożego Ciała, która przejdzie ulicami naszego miasta już w ten czwartek, 20 czerwca. Dopuszczalne jest też nadsyłanie na konkurs zdjęć z uroczystości odbywających się w minionych latach.

W konkursie mogą wziąć udział zarówno pasjonaci fotografii, jak i osoby zajmujące się nią zawodowo. Każda osoba może zgłosić maksymalnie do 3 zdjęć indywidualnych lub fotoreportaż składający się z cyklu od 3 do 5 fotografii, które będą traktowane jako jedna praca.
Należy je nadsyłać na adres miejskiego biura kultury w terminie od 21 czerwca do 30 września br. z dopiskiem „Konkurs Fotograficzny”.

W konkursie można wygrać 2 tys. zł (np. na nowy aparat), prezentację zdjęć na wystawie pokonkursowej oraz na wystawach organizowanych w różnych miastach w Polsce i za granicą – w miastach partnerskich.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.