Konrad Karwat, strongman spod łowickiego Mysłakowa, zajął 5 miejsce w finale Arnold Classic Open Amatour w Ohio w USA. W ubiegłym roku był czwarty, ale piąte miejsce w tym roku to i tak duży sukces.

O tym, że Karwat zakwalifikował się do finału w tych prestiżowych zawodach w sportach siłowych informowaliśmy wczoraj. Do finału zakwalifikowało się tylko 10 zawodników.

Konrad Karwat w finale Arnold Classic 2020 Ohio [aktualizacja]

– Nie podeszły mu konkurencje. Jak z nim rozmawiałem to mówił ze będzie ciężko, ale tylko miejsce gorzej niż w ubiegłym roku to i tak bardzo dobrze – relacjonuje Marcin Danych, który przyglądał się części zawodów. Ową konkurencją, z której nasz strongman nie był zadowolony było m.in. ciągnięcie sań takich jak na zdjęciach.

fot. Marcin Danych

4 komentarze

 1. Zainteresowany

  Brawo za osiągnięcie! Następnym razem będzie jeszcze lepiej.

  Wypocin Xxx nawet szkoda komentować.

 2. Z całym szacunkiem dla tego pana ale nie chciał bym wyglądać jak mutant!Pudzianowski po tych sterydach nie nadaje się do niczego!Dziewczyny,ktore z nim były,drwiły z niego!Wiecie dlaczego?Bo śmiały się że impotent!

  • nie twoja sprawa człowieku, jest dorosły i raczej świadomy co go czeka po sterydach. A odnośnie pudziana, rozumiem, że z nim byleś skoro wiesz, ze jest impotentem ?
   zazdrość i bezsensowne komentarze w tym kraju to jednak nic nowego…

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.