Do 8 wzrosła liczba zarażonych koronawirusem w powiecie łowickim. Na kwarantannie jest 225 osob, policja sprawdza, czy są one na miejscu dojeżdżając do 98 miejsc. 

Ponieważ z powodu koronawirusa zamknięta została do odwołania Apteka Słoneczko, która pracowała przez całą dobę, dzisiejszej nocy 22/23 marca w godz. 21.00-8.00 dyżur nocny pełnić będzie Apteka Modest IV przy ul. 3 Maja 6. 

30 komentarzy

 1. Ehh ludzie ludzie , media mówią jedno a życie inne , nie każdy się chwali tym co robi ,WOŚP dał tyle TVN tyle , zarażonych będzie tylemi tyle co to zmienia ? Kazda wladA kradła tylko ta teraz zmieniła , jakby ten kryzys przyszedł za poprzedników to można by już nic nie zostało , testów.wykojujemy dużo , a nawet nie mamy pojęcia ile dokładnie bo nie poradzą nam tego aby nie siać paniki , bo to nie pomoże #zostanwdomu

 2. Nie przeceniajmy wagi testów,może być ujemny,zaś w dniu następnym możemy już złapać koronawirus.Musielibyśmy robić każdemu i niezliczone ilości.Nadzieja tylko w jakimś leku lub szczepionce

  • Zgadza się, nie przeceniajmy, ale doceniamy , czemu robią je na potengę inne kraje jak np Norwegia, USA …czy nawet nasi sąsiedzi Czesi. Przecież nie po to by je marnować …. Rozsądku ludzie rozsądku

 3. Trzeba być chorym na głowę jak Arek,żeby za wzór stawiać Wielką Brytanię.Jak w innych krajach jest lepiej,to po co teraz tylu Polaków wraca?Rząd jest za dobry,bo jeszcze kwarantanny,testy,leczenie na nasz koszt.Pracowali tam,to tam niech ich leczą lub za siebie płacą.A swoją drogą opozycja to niech się zamknie,bo jakby to było za ich rządów,to czekali by,żeby jak najwięcej ludzi poumierało.Pokazali,jak potrafią zniszczyć Polskę.Dzięki Balcerowiczowi,którego teraz przywołują dość ludzi się powiesiło.

  • Jureczku czytaj ze zrozumieniem, masz z tym problem? Skrytykowałem Wlk Brytanie za to co zaproponowali społeczeństwu , ale pisałem fakt ze poszli po rozum do głowy i robią mnóstwo testow (w przeciwieństwie do nas) . To tak trudno zrozumieć?
   Wejdź sobie na stronę internetową gdzie są podawane dane odnośnie wykonywania testow w stosunku do miliona mieszkańców i jesteśmy na szarym końcu , żeby brutalnie nie określać w czarnej d… . Bądź obiektywny

 4. POlszewia ujada,pożyteczni durnie.

 5. Tymczasem w TVPiS

  Panie prezesie, ile będzie chorych ?
  tysiąc.
  tylko tysiąc ?
  tak tysiąc !
  ale dlaczego tylko tyle ?
  bo tylko tyle mamy testów,
  przecież 2 mld zł daliśmy na dla was na TVP i na testy już nie mamy.
  a no tak..

  • Twój Donald Król Europy

   Proponuję zmienić lekarza!

   • Chciałam, ale wszystkie wizyty zajęte przez jakiegoś karła z żoliborza oraz członków jakiejś komisji która już 10 lat coś tam wyjaśnia

 6. Za PO nie mielibyśmy za co walczyć z koronawirusem

  • bratkowiczanin

   Okazuję się, że za PIS -u też nie ma za walczyć z koronawirusem. Obydwie formacje polityczne zawaliły i nie zdały egzaminu z zarządzenia Państwem.

   • bratkowiczanin

    Okazuję się, że za PIS -u też nie ma za co walczyć z koronawirusem. Obydwie formacje polityczne zawaliły i nie zdały egzaminu z zarządzenia Państwem.

   • Od 5 lat rządzi PiS i już miał trochę czasu aby się przygotować bo podobno jest tak dobrze.
    Poza tym biznesmen Premier rządu dorabiający z kolei jako spekulant ziemski, handlujący z kościołem gruntami rolnymi, w imieniu, na polecenie, swojej zony ? Nie wiadomo.., z radością by o tym powiedział, ale nie ma takiej ustawy, która by mu to wprost nakazywała. POWIEDZIAŁ, że jesteśmy przygotowani na wirusa..

  • krew na rękach

   rafałku, Powiedz to rodzinie mężczyzny który zmarł w domu czekając na test !

  • Jak by nie PO tobyś gęsi pasał

 7. Boli te kanalie ze zdradzieckiej opozycji że dostaliśmy od ministra rolnictwa premie i nagrody za 177 mln złotych bo nam się po prostu te pieniądze należały a maseczki i respiratory niech wam Owsiak kupi jak takie jesteście mądre.

 8. Arek może TVN i opozycja coś pomoże,bo oni prócz szkodzenia i kłamania nie zrobili nic.

  • Adasiu, boli prawda oj boli bardzo. Oczywiście winna TVN nie polski rząd. Nie miałem zamiaru pisać postu by wywoływać politykę, ale ty się sam obnażyles. Sytuacja w Polsce pod względem zaopatrzenia szpitali jest katastrofalna, nie robimy wystarczająco dużo testów o co apeluje WHO i ci czynią inne kraje, nawet z szalonym pomysłem na zakażenie społeczeństwa Wlk Brytania zrobiła ich prawie 100 tys , co ty na to mądralo. A ty pewnie jak świstak, siedzisz i zawijasz papierki … oglądając TVP Info jak to dobrze jest w Polsce

 9. Pani Prezes SN,trzecia osoba w państwie dorobili się …pracą takich majątków,że zamiast wojować o władzę i szkodzić Polsce powinni zacząć pomagać ludziom i część swoich włości na to przeznaczyć

 10. Ale ta zdradziecka opozycja szczeka,nie mają wstydu i skrupułów.Ciekawe,czy z chorej żądzy władzy i nienawiści świadomie nie zarażają.A ich przedstawiciele lekarze:grodzki,kopacz,arłukowicz(nie zasługują na wielkie litery)i in.skulili ogony i zamiast pomagać ludziom pochowali się i tylko szczekają o przełożeniu wyborów i knują jak Polsce zaszkodzić.

 11. – W Czechach wylądował samolot z chińską pomocą. Na pokładzie maszyny znalazło się 7 mln maseczek, 200 tys. szybkich testów na obecność koronawirusa, 120 tys. ubrań ochronnych oraz 80 tys. okularów. Cały sprzęt ważył ponad 100 ton. Czesi sprowadzają też eksperymentalny lek na ebolę aby walczyć z koronawirusem.
  – Hiszpania finalizuje zakup 4 robotów zdolnych analizować 80.000 próbek dziennie. Podobno nigdzie na świecie nie ma testów na koronawirusa a Hiszpania właśnie kupiła ich 640 tys.
  – Duńczycy pokrywają 75 proc. pensji pracownikom,
  – Brytyjczycy – 80 proc.
  – Francja i Hiszpania zwalnia z opłat za prąd i gaz.
  – Szwedzi odraczają spłatę podatków
  – na Opolszczyźnie testów się nie przeprowadza od kilku dni, bo ich nie ma.
  – WOŚP zakupiło150 łóżek dla oddziałów zakaźnych.
  – Estończyków nie przepuściliśmy tranzytem do ich domów.
  – Szpitale nie mają podstawowej odzieży ochronnej. Cały kraj ją szyje.
  – Brakuje testów, samorządy kupują je na własną rękę.
  – Brakuje komputerów dla uczniów. Cały kraj się zrzuca.

  Jedyne czego nie brakuje, to pieniędzy na propagandę. Gdzie jest państwo, które dba o obywateli?!

  • W stu procentach się z Tobą zgadzam. Gdzie jest rząd? Skoro Szumowski zapowiada w ciągu tygodnia 10000 zakażeń to powinien coś robić w tym kierunku. Cała partia rządząca żyje w jakimś świecie równoległym. Zapewniają jak to robią dużo a lekarze i personel medyczny nie maja podstawowych środków ochrony osobistej. Jak oni będą chorzy to kto nas będzie leczył? Przestańmy dywagować o wyborach, szkoda czasu i energii. Średniorozsądny człowiek będzie siedział w domu zamiast roznosić zarazę. Skupmy się na swoim bezpieczeństwie.

 12. żeby tylko dożyć

  Ja tam na wybory nie ide – chce żyć. Mam nadzieje że się Pisiory ogarną i wybory odwołają bo miałem głosować na Dudę…tylko dlatego że reszta to jeszczecwiększe dno

 13. Jarosław

  kochani pamiętajcie 10 maja spotkajmy się przy urnach, bo trumny po 10 kwietnia wyjdą z mody

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.