Jak informuje Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Zgierzu, na terenie Głowna został stwierdzony pierwszy przypadek osoby zarażonej koronawirusem. 

W powiecie zgierskim zarażenie stwierdzano u 11 osób, z czego 5 to mieszkańcy Zgierza, 5 Aleksandrowa Łódzkiego, 1 przypadek to wspomniany mieszkaniec Głowna. 

Aktualizacja

Jak dzisiaj, 22 marca, na swoim Facebooku wyjaśnia samorząd Głowna, przypadek, o którym informował w sobotę, 21 marca Sanepid ze Zgierza nie dotyczył mieszkańca miasta Głowno, lecz gminy Głowno. 

25 komentarzy

 1. Krystyna

  Gorseciarska Spółdzielnia w Głownie mogaby zacząć szycie maseczek, które są nam teraz niezbędne.

 2. Do KWP -jak zaczną szyć i znajdą kontrahenta np. zagranicznego to mają szanse na wyjście z kryzysu. Zresztą mogą szyć dla nas !!!

 3. Siała baba mak

 4. Może nasza Gorseciarska Spółdzielnia że Swobody rozpoczęła by szycie maseczek? Mają cały park maszynowy i świetne szwaczki.

  • Dziś akurat w domu rozmawialiśmy o tym samym. Tym bardziej, że nie bardzo mają teraz coś do pracy. Skoro amatorzy z Kołacinka trochę szyją, to Gorsety mogłyby zrobić tysiące maseczek w krótkim czasie. Tyle, że teraz upadają i chyba nie ma kto tego zorganizować.

 5. Czy redaktorzy NŁ poniosą odpowiedzialność za nierzetelne informacje przekazywane na stronie? Bawi was to czy liczycie na ilość odwiedzających i zyski z tego powodu? A może popieranie władzy chroni was przed ponoszeniem konsekwencji? O odpowiedzialności moralnej nie napiszę bo nie wiecie co to jest niestety…

  • Przecież to Sanepid przekazał wczoraj błędne informacje. Czy to naprawdę wina redakcji?

   • Biorąc pod uwagę całą “działalność” redakcji i tu i na fb nie mam wątpliwości, że to tzw. dziennikarze NŁ są odpowiedzialni za to co publikują.

 6. No…, w Głownie wyleczą… za pieniądze, a jak nie dasz to zastrzyk na dobicie. I statystyka się zgadza. Lekarz taki wierzacy , a tylko za pieniądze umie leczyć, prywatnie.

  • w Głownie nie ma zakaźnego deklu 🙂 jak chcesz zabłysnąć to sie brokatem posyp

  • Dobrze gadasz Hrabina,za darmo to Cie jedynie do wora moga zapakowac. Banda zlodziei i do tego oszustow bo kase biora a podatku nie placa. Dac im kasy fiskalne.

 7. W Solanie wykryto cv19 po5wierdzono noscieli .pani kierownik od srodwiska oraz nie jaki paweł f.

  • Co to za bzdury? Głowa boli. Pracuję tymi osobami i jest wszystko w porządku. Całe Głowno, ploty, ploty, ploty

  • Ko ko do takich, co komuś tak życzą karma szybko wraca… więc uważaj. Na twoim miejscu już robiłbym w gacie ze strachu…

 8. Mieszkanka

  Co za ironia w tych komentarzach? ni przypiął ni wypiął!!

  • łedward

   Czego się ludzie boicie? W aptece – wirus, w laboratorium – wirus, u lekarza – wirus, w szpitalu – wirus. Na coś trzeba umrzeć!!!

 9. chłop że wsi

  Bo ja mam pełne gacie

 10. chłop ze wsi

  ino sie nie zesrajta

 11. chłop ze wsi

  no to jak go mata to tera możeta się leczyć

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.