Zniszczona posadzka kościoła parafialnego w Bobrownikach, wykonana z glazury wyprodukowanej przed 38 laty w ówczesnej Czechosłowacji zostanie zastąpiona płytami z granitu.

fot. parafia Bobrowniki
Tak wyglądać ma w przyszłości posadzka w kościele w Borbrownikach.

Parafia planuje sprowadzenie płyt z Indii i Hiszpanii, będą utrzymane w kolorystyce beżowej. Wykonany został już projekt wzorów, jakie zostaną ułożona na posadzce.
Jaki będzie koszt tej inwestycji i w jakich etapach będzie realizowana – przeczytasz w najnowszym numerze Nowego Łowiczanina oraz w wydaniu cyfrowym.

6 komentarzy

  1. Ksiądz Sapinski tylko ciągnie od parafian ciągle pieniądze . Jak nie na jedno to na drugie. Że zdaniem parafian się nie liczy. Nie każdy ma pieniądze żeby płacić za jego pomysły. I z ambony kto zaplacil a kto nie. Dlatego nie chodzę do tego kościoła tylko dojeżdżam do Łowicza. W k9ncu niech ktoś się tym zajmie.

  2. Drodzy parafianie,cieszcie się ,że macie tak zaradnego z dobrym gustem księdza,kościół jest zadbany,robi wrażenie,piękna droga krzyżowa i te pięknie brzmiące dzwony,jestem tym miejscem urzeczona.

  3. Obecny ksiądz nie liczy się ze zdaniem parafian. Sam podejmuje decyzję, a reszcie oznajmia lub też i nie jakie będą inwestycje. Obstawił się ludzmi zasiadającymi w Radach którzy są jak marionetki nie mając własnego zdania. Najwyższa pora na zmianę proboszcza, aby nie podzielił do końca parafii jak obecni rządzący. Typowy materialista, ale widocznie JE Biskup czerpie z tego profity i tak jest dobrze.

  4. Czy parsfianie wyrazili na to zgodę?

  5. piękna podłoga:) zostanie na dziesięciolecia – ciekawe kiedy będzie ukończona

  6. Skąd na to ciągłe remonty pieniądze prosta jest odpowiedz proboszcz woreczek puści w obieg ustali po ile każdy ma dać. Zawsze tak robi a jak nie dasz to każe ci odpracować albo odbiję się to na twoim dziecku mój syn tego już doświadczył nie dostał prezentu za który zapłaciłem to była jego zemsta za nieopłacone składki. Sam słyszałem osobiście jak jednej kobiecie którą nie stać na takie datki kazał iść pożyczyć pieniądze bo nikogo nie ominie datek on wszystko notuję. To nie datek tylko zbieranie HARACZU

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.