Firma „Kraina Gagatka” ze Strykowa zajmująca się m.in. organizacją zajęć ruchowych i animacyjnych dla dzieci oraz zajęciami typu fitness na czas ograniczeń wynikających z powodu koronawirusa tymczasowo przeniosła się do internetu. Wydaje się niemożliwe? A jednak!

Fot. Kraina Gagatka
Fot. Kraina Gagatka

Od początku tygodnia, za pośrednictwem facebooka odbywają się transmisje on-line zajęć ruchowych dla dzieci. Startują ok. godz. 14. Prowadzi je Anna Siemińska – ta sama instruktorka, która planowała w ostatnią sobotę, 14 marca w sali Ośrodka Kultury i Rekreacji zorganizować pierwszy strykowski maraton fitness. Impreza ta została ze względów epidemiologicznych odwołana.

Pani Anna postanowiła, że nie pozostawi swoich podopiecznych bez możliwości ćwiczenia i zachęcała do wspólnych ćwiczeń transmitowanych na żywo przez internet.

Pomysł spotkał się bardzo dużym zainteresowaniem i każde z około godzinnych zajęć oglądało ponad 250 internautów. Oprócz tego w każdy poniedziałek i piątek o godz. 19.00 Kraina Gagatka zamierza transmitować zajęcia fitness dla dorosłych.

https://www.facebook.com/kraina.gagatka/

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.