Druga część animowanej wersji Disneya „Kraina lodu” bije rekordy popularności także w Łowiczu. W kinie Fenix film obejrzało już około 1.000 widzów – zarówno dzieci, jak i dorosłych, którzy przychodzą ze swoimi pociechami na seanse. Podobną popularnością cieszyła się ostatnia część “Króla Lwa”

Kino Fenix w Łowiczu, fot. ŁOK
Kino Fenix w Łowiczu, fot. ŁOK

– To miłe zakończenie. Myślę, że film jest dobrze zrobiony – mówi Maciej Malangiewicz, dyrektor ŁOK. Przyznaje, że zawsze gdy dany tytuł obejrzy tysiąc osób, pracownicy ośrodka mają powody do satysfakcji. – Mamy po dwa seanse dziennie jeszcze dziś, jutro i pojutrze (11-13 grudnia), do końca grudnia będą jeszcze seanse dla szkół w godzinach przedpołudniowych.

Rok 2019 jest w ogóle rekordowy dla naszego kina. Obecnie liczba sprzedanych biletów osiągnęła 42 tys. i jest to o 5 tys. więcej niż przed rokiem. – To jest bardzo dużo, jak na 27-tysieczne miasto, mówi dyrektor, dodając, iż liczy na to, że na koniec roku wynik ten osiągnie 45 tys.

Pytany o to, skąd takie zainteresowanie kinem, mówi, że było dużo premier, ale nie bez znaczenia jest też to, że kino ma dwie sale. Dzięki temu jednocześnie można grać kilka tytułów. W piątek, 13 grudnia będzie ich aż dziewięć.

Zachęcamy do sprawdzenia repertuaru w tym miejscu:

Repertuar kina Fenix w Łowiczu

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.