Popularny cykl spotkań rodzinnych oraz animacji dla dzieci – Kreatywne Lato Rodzinne – ruszy w najbliższą niedzielę, 4 sierpnia, w Głownie.

W ramach imprezy inaugurującej cykl inspirowany podróżami dookoła świata najmłodsi będą mogli poznać kulturę Francji. W programie pikniku rodzinnego, będącego rodzajem artystyczno-historycznej podróży do kraju nad Sekwaną znajdują się zajęcia edukacyjne inspirowane kulturą, historią i kulinariami francuskimi, warsztaty plastyczne, dotyczące tworzenia dzieł słynnych malarzy, animacje z mimami i szczudlarzami, balonowe niespodzianki oraz konkursy.

Jeden z ubiegłorocznych pikników rodzinnych był poświęcony kulturze Grecji

Wydarzenie pod hasłem “Francja-Elegancja” rozpocznie piątą edycję popularnej w naszym mieście serii pikników. W trakcie kolejnych niedziel dzieci udadzą się w podróż na Hawaje oraz do bajkowej Skandynawii, gdzie czeka je spotkanie z Wikingami, Pippi Langstrumpf i Muminkami. Na zakończenie przygotowano rodzinny piknik w stylu eko.

Wszystkie wydarzenia z cyklu Kreatywnego Lata Rodzinnego odbywają się na terenie rekreacyjnym nad zalewem “Mrożyczka”. Impreza inaugurująca cykl już w najbliższą niedzielę (4 sierpnia) w godzinach 14.00-19.00.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.