– Chcę być blisko bieżących spraw miasta i potrzeb jego mieszkańców. Myśląc o pracy w samorządzie należy kontynuować ją wtedy, gdy jest to możliwe. To jeden z powodów dla których zdecydowałem się kandydować – tyle “na gorąco” po wczorajszych (9 lutego) wyborach uzupełniających powiedział nam Krzysztof Wawrzyn.

Decyzją mieszkańców Krzysztof Wawrzyn ponownie zasiądzie w Radzie Miejskiej w Głownie. Przypomnijmy, że startujący z własnego KWW kandydat zdobył 51 spośród 82 głosów oddanych w wyborach uzupełniających. W rozmowie z naszym reporterem zaznaczył, że jest on osobą uwrażliwioną na potrzeby innych.

Krzysztof Wawrzyn (w środku) podczas kampanii wyborczej na burmistrza Głowna w 2018 roku. fot. archiwum NŁ
Krzysztof Wawrzyn podczas kampanii wyborczej na burmistrza Głowna w 2018 roku

– Pracę w Radzie Miejskiej od zawsze traktowałem społecznie i w tym zakresie nic się nie zmieniło. Nadal zależy mi na tym, by słuchać o potrzebach innych i w miarę możliwości pomagać. Funkcja radnego stwarza większe możliwości takiego wsparcia. Zawsze stanę po stronie słabszych. Jestem wdzięczny za to, że wyborcy ponownie obdarzyli mnie zaufaniem – komentuje.

Więcej na temat planów nowego radnego przeczytasz w „Wieściach z Głowna i Strykowa” – w czwartek, 13 lutego, w kioskach!

18 komentarzy

 1. Nie jest prawdą to co zapewnia Pan Wawrzyn, jest to zły wybór, aby kontynuował stanowisko radnego. W pierwszej kolejności powinien zająć się warunkami swoich konfabulacji nie jest doktorem nauk jego wykształcenie uzyskał tylko po to, aby w wolnym czasie studiować aby żona Iza sprawowała opiekę nad zmarłym Oskarem., żona jego nie miała możliwości samorozwoju w tym wszystkim doszlo do zaniedbania córki która rzuciła studia i jest bezrobotna. Czy ten Pan poza afiszem i samoprezentacja potrafi zrobić mieszkańcy wiedzą, że nie., środki finansowania radnego pójdą kolejny raz na zmarnowane ponieważ poza tym że Wawrzyn urodził się w Glownie to dla miasta przez kilka lat nawet probono nie wniósł żadnej sukcesywnej inicjatywy dla miasta.

 2. obdarzyli Miazka ale poszedł i zostałeś spadochronem

 3. Z 5-biegowymi burmistrza nie ma szans.

  • Taka prawda, będzie afisz jestem Bogiem wróciłem i będę radnym dalej bo rodzina i przyjaciele z partii mnie wybrali, a nie mieszkańcy.

 4. Zatroskany

  Panie Krzysztofie, trzymam za słowo, jeśli traktuje pan pracę radnego jako pracę społeczną to liczę na to że nie będzie pan pobierał diety.
  I proszę nie zapominać że radny wypełnia oświadczenia majątkowe a więc łatwo sprawdzić czy dieta wpływa na konto radnego.

 5. Społecznie tzn bez diety radnego ?

 6. Zainteresowany

  Zobaczymy czy pan radny będzie stawał po stronie słabszych, czy po stronie partii. 😉

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.