Podczas dzisiejszej (19 maja) gali konkursowej w sali Łowickiego Ośrodka Kultury wybrano Księżankę i Księżaka Roku 2018. Reprezentacyjną Parą Ziemi Łowickiej zostali Anna Czubik z Klewkowa i Przemysław Kaczor z Błędowa.

Do tegorocznej edycji zabawy przystąpiło 11 uczestników: 6 pań i 5 panów. Przed publicznością i jury prezentowali się podczas czterech wejść: w koszulkach promocyjnych Łowicza, w strojach wieczorowych, inspirowanych folklorem łowickim i wełniakach. W przerwach pomiędzy prezentacjami występowała Megitza z zespołem.

Do pokazu w kreacjach wieczorowych kandydatki do tytułu Księżanki Roku ubrała w sukienki ze swojej kolekcji, pochodząca z Boczek Chełmońskich projektantka Ela Piorun.

Po obradach jury zdecydowało, że Księżanką i Księżakiem Roku 2018 zostaną te same osoby, które zwyciężyły w plebiscycie na Księżankę i Księżaka Publiczności: Anna Czubik i Przemysła Kaczor. 

I Wiceksiężanką Roku 2018 została – tak jak rok temu – Kinga Sęk z Łowicza, a I Wiceksiężakiem – Piotr Siekiera ze Skowrody Północnej. Tytuł II Wiceksiężanki odebrała Anna Dańczak z Bobrownik, zaś II Wiceksiężakiem ponownie został Rafał Strugiński z Łowicza.

Nagrodę Eli Piorun, którą jest udział w pokazie mody w kreacji projektantki oraz nagroda pieniężna, otrzymała Kinga Sęk.

4 komentarze

 1. Super Ivent na dobrym poziomie!!!!
  Nam Sie b. podobal.
  Gratulacje.
  Swietna zabawa.
  Dobry Konzert.
  Dziekuje my za to ze moglismy z Wami ten czas spedzic.

 2. WIEŚ TAŃCZY I ŚPIEWA

 3. Piękna para,gratuluj

 4. Barbara

  Świetny wybór, uważam, że bardziej odpowiednich osób na to miejsce z kandydujących o tytuł uczestników nie mogli wybrać. Gratulacje.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.