Trwa drugoligowy sezon tenisistów stołowych UMKS Księżak Łowicz. Podopieczni trenera Cezarego Znyka rozegrali już dziewiąty spotkań, po których zajmują ósme miejsce w ligowej tabeli. 

Fot.: Arkadiusz Podsędek.

W meczu 10. kolejki II ligi tenisa stołowego mężczyzn drużyna UMKS Księżak pokonała na wyjeździe Burzę Pawlikowice 8:2. Punkty w tym spotkaniu dla Księżaka zdobyli: Piotr Podsędek 2,5, Mateusz Podsędek 2,5, Michał Szczepanek 2,0 i Mateusz Guzek 1,0.

Za tydzień mecz z Białą Rawska, z którą sąsiadujemy w tabeli i będzie to decydujący mecz, czy my, czy to oni wejdą do pierwszej szóstki.

– Drużyna po pięciu porażkach z rzędu i pechowych czterech wynikach 4:6 odzyskała wiatr w żagle i odnieśliśmy trzy wygrana z rzędu, wiemy o co walczymy. Za tydzień najważniejszy mecz w sezonie, zapowiada się pasjonująca walka o każdą piłkę, gdyż drużyna z Białej Rawskiej jest w podobnej sytuacji co nasza ekipa – mówi kapitan Piotr Podsędek.

10. kolejka II ligi tenisa stołowego mężczyzn:
GLKS Burza Pawlikowice – UMKS Księżak Łowicz 2:8; pkt.: Mateusz Podsędek 2,5, Piotr Podsędek 2,5, Michał Szczepanek 2,0 i Mateusz Guzek 1,0.

KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź – UKS Agaris Maków 1:9
MUKS Włókniarz Pabianice – MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 1:9
LKS Biała Rawska – MLUKS Brzeziny 5:5
KS Polonia Kielce –  LKS Stomil Bełchatów 7:3
Zaległy mecz 3. kolejki II ligi tenisa stołowego mężczyzn:
LKS Biała Rawska – KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź 4:6
Zaległy mecz 8. kolejki II ligi tenisa stołowego mężczyzn:
GLKS Burza Pawlikowice – KS Polonia Kielce 4:6
Awansem mecze 11. kolejki II ligi tenisa stołowego mężczyzn:
MLUKS Brzeziny – UKS Orlęta Bilcza 6:4
UKS Agaris Maków – MUKS Włókniarz Pabianice 8:2

1. MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka (1) 10 20 82-18
2. UKS Agaris Maków (3) 10 17 71-29
3. ULKS Moszczenica (2) 11 14 61-49
4. MLUKS Brzeziny (5) 11 14 58-52
5. KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź (6) 10 12 52-48
6. UKS Orlęta Bilcza (4) 11 11 59-51
7. LKS Biała Rawska (7) 9   9 49-41
8. UMKS Księżak Łowicz (9) 9   8 51-39
9. KS Polonia Kielce (10) 10   8 43-57
10. MUKS Włókniarz Pabianice (8) 11   7 46-64
11. GLKS Burza Pawlikowice (11) 10   2 25-75
12. LKS Stomil Bełchatów (12) 10   0 13-87


Zaległy mecz 8. kolejki II ligi tenisa stołowego mężczyzn (2019.12.08):
LKS Biała Rawska – UMKS Księżak Łowicz (n. godz. 10.00)
11. kolejka II ligi tenisa stołowego mężczyzn (2019.12.14):
UMKS Księżak Łowicz – KS Polonia Kielce (s, godz. 16.00)
LKS Stomil Bełchatów – KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź (s, godz. 16.00)
MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka – LKS Biała Rawska (s, godz. 16.00)

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.