Dwie firmy złożyły oferty w przetargu na obsługę strefy płatnego parkowania na Nowym i Starym Rynku oraz ul. Zduńskiej w okresie od kwietnia do końca roku.

Parkomat przy Starym Rynku w Łowiczu. fot. tb

Do przetargu stanęły: Projekt Parking z Poznania, który zaproponował za obsługę strefy parkowania kwotę 159.961 zł oraz City Parking Group S.A. z Grudziądza – 160.448 zł. Różnice między ofertami są więc niewielkie. Obie firmy zajmowały się już w przeszłości obsługą łowickiej strefy, ostatnio firma z Poznania. Ponadto obie mają w tego typu usługach duże doświadczenie w kraju.
Złożone oferty mieszczą się w kwocie zarezerwowanej przez miasto na obsługę strefy, która wynosi 160.515 tys. zł.

6 komentarzy

  1. Skierniewice już dawno zrezygnowały z tych śmiesznych stref płatnego parkowania i jest ok więc pytam czemu w Łowiczu się uparcie tego trzymają???????

  2. Odwrotnie do ELC ja tylko tam robię zakupy bo jest gdzie się zaparkować.Płatne parkingi powinny powstać jeszcze na ulicach Stanisławskiego i Krakowskiej.

  3. Krzysztofie Janie Kalinski odpuść te płatne parkowanie bo niszczy ono handel na starówce , posłuchaj kupców i mieszkańców , czemu jestes do nich tak zle nastawiony i arogancki to tez ludzie moze nie tylko popieranie biedronek lidlow patio colorow czy innych galerii …

  4. Odkąd są tam parkomaty nie parkuję tam i nie wchodzę tam do żadnych sklepów.

  5. A czy wie ktoś ile wynoszą roczne wpływy z parkomatów? Zwykle widzę jak ludzie biorą darmowe 30 min, ciekawe czy miasto nie dopłaca do tego biznesu.