Jak co roku 1 i 3 maja w przestrzeni Galerii Browarna wszyscy chętni będą mogli wysłuchać dwóch koncertów. Tradycją są już występy artystów związanych z Łowiczem, w przeszłości byli to m.in. Piotr Sałajczyk, Małgorzata Garstka, Włodzimierz Sieczkowski czy Dominik Domińczak.

Koncerty będą grane w przestrzeni wystawy prac prof. Andrzeja Szarka . fot. tb

W tym roku 1 maja o godzinie 17 wystąpią – pianistka Marlena Myszuk oraz sopranistka Marzena Myszuk (w części utworów).

3 maja, również o godzinie 17, rozpocznie się koncert w wykonaniu pianisty Piotra Wołowicza.
W obu koncertach usłyszymy utwory najwybitniejszych polskich kompozytorów. W programie pierwszego znalazły się utwory Fryderyka Chopina i Stanisława Moniuszki, w drugim również tej dwójki, a także Karola Szymanowskiego i Bogusława Schaeffera.
Organizatorami Majówki Melomana są jak co roku Galeria Browarna oraz Urząd Miejski w Łowiczu.

7 komentarzy

 1. Za Kultura

  Fajnie ze koncerty są organizowane w galerii, dobre miejsce na tego typu imprezy.
  Z pewnością, nie kosztują one duzo, w stosunku do wartości kulturowej,jaka wnoszą w życie miasta.
  Domniemuje, ze Pan Andrzej czuje zobowiązanie wobec miasta i nie obciąża urzedu żadnymi kosztami za użyczenie lokalu, które w swoim czasie miasto przekazało mu za symboliczna złotówkę!

 2. Zapraszamy do przesyłania informacji na temat ciekawych miejsc w Polsce. Bezpłatnie dodamy artykuł na stronę internetową – http://miejscapolski.pl/

 3. Panie Myszuk to mama i córka

 4. W mieście oczywiscie nie w moście 😌 A teraz kawa troszke muzyki i milego dnia dla wszystkich życze a i mądrych książę też.

 5. 1 impreza publiczna 2 pieniądze publiczne 3 pytanie proste bez intencji obrażania czy to burmistrza czy to właściciela galerii . Dobrze ze w moście jest Galeria bo podnosi prestiż miasta ale jest sacrum i jest profanum … uzupełniają sie tak literatura piekna i ksiegi rachunkowe współistnieją dla dobra nas wszystkich . Sa też poradniki o kulturze osobistej i sposobach unikania chamstwa i grubiaństwa , nie pół chamstwa panie książkowy mniej inwektyw wiecej umiaru . To pytanie ,uczciwych ludzi nie obraża ,moim zdaniem więc po co te inwektywy wylane na księgowego .

 6. Książkowy

  Z ciebie, kolego „Księgowy” -widzę- to taki zaledwie pół księgowy, którego interesują tylko koszty, bo zyski już nie. Tymczasem prawdziwy księgowy to pełna głowa, równowaga uwagi między „winien” i „ma”. Pełen obraz wydatku to nie tylko „ile?”, trzeba zapłacić, ale także „za co? Np. 100zł to sporo za pół litra, ale za cały bankiet już nie. Połową zakupu zatem, interesuje się nie żaden prawdziwy Księgowy -tęga głowa, tylko taki niedorobiony, internetowy i anonimowy podsrywacz, ot zwyczajny półgłówek.

 7. Czy mozemy sie dowiedzieć kto płaci za koncerty i jak rozkładają sie te koszty ?

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.